Якщо ви вирощуєте певні рослини у теплиці, то є один дієвий лайфхак, котрий може вам знадобитись. Потрібно покласти в теплицю трохи цегли. Навіщо – зараз зрозумієте.

Нарешті стало відомо Коли викопувати моркву: названо терміни збору різних сортів

Навіщо цеглу ставити в теплиці: корисні властивості

Першою перевагою є те, що цегла гарно зберігає тепло. Упродовж доби вона нагрівається від сонця, тоді як в нічний час віддає отримане сонцем тепло. Таким чином, у теплиці стає тепліше, що є важливо для розвитку багатьох рослин.

З вересня погода поступово стає холоднішою, бо йде до зими. Якщо поставити цеглу в теплиці у вересні, то є ймовірність, що до початку заморозків вона буде віддавати тепло. Це ідеально взимку, коли дуже холодно.

  • У вересні погода може постійно змінюватися, то тепло, то холодно. Різкі перепади температур погано позначаються на деяких рослинах. Завдяки цеглі рослини не будуть так сильно відчувати ці погодні зміни.


Цегла / Фото "Будматеріали"

  • Позитивний момент – те, що цегла має одну важливу здатність: поглинає вологу, коли її багато, та повертає назад, коли в теплиці стає сухе середовище. Тож цегла регулює вологу в теплиці.

Підготовка ділянки до зими – важлива процедура, тому що від неї залежить, в якому стані будуть саджанці весною. Цегла в теплиці допоможе пережити рослинам холодний період значно простіше та швидше.