Як відомо, DJ Nana може з легкістю перетворити звичайний образ на сексуальний, а непрофесійну зйомку – на еротичну. Так, днями зірка поділилась світлинами, які це вкотре підтвердили. Кадри артистка зробила на власній кухні в її столичній квартирі.

Читайте також: Пишногруда Демі Роуз приміряла прозору сукню без білизни: фото 18+

Однак не локація привернула увагу прихильників артистки, а її відверте вбрання та пози. На кухні DJ Nana красувалась у чорному бюстгальтері та трусах із завищеною талією. Оголене тіло знаменита українка прикрила помаранчевим піджаком від дизайнера Антона Воронова. Сексуальний образ доповнила трендова пов'язка зі сплетеним у пучок волоссям та денний макіяж.

"Розпогодилось. У мене повна відповідність кольорів з пейзажем за вікном", – зазначила DJ Nana.

Ймовірно, автором зйомки був її громадянський чоловік – композитор та знаменитий музичний продюсер Руслан Квінта. У програмі "Слава+" він зізнався, що підтримує кохану у всіх її проєктах та залюбки допомагає їй вести блог в інстаграм.

Хто така DJ Nana? Артистка, справжнє ім'я якої Анастасія Кумейко, прославилась завдяки сексуальному дуету з Дашою Астаф'євою "Нікіта" та гурту "А.Р.М.І.Я.". У 2018 році про неї заговорили всі вітчизняні видання, адже DJ Nana стала учасницею проєкту "Танці з зірками". Там артистка виходила на паркет з ресторатором Миколою Тищенком, з яким показувала відверті постановки.

Наразі Анастасія Кумейко займається сольною кар'єрою. Зірка активно виступає як ді-джейка та записує пісні, написані спільно з її коханим Русланом Квінтою.