Про це Зак Позен розповів виданню WWD. За його словами, таке рішення стало несподіваним і негайним. Дизайнер зізнається, що вони з партнерами намагалися будь-якими способами зробити все можливе, щоб закриття не сталося. Відомо, що компанія вже продавала нову весняну колекцію, але робота була зупинена в один день.

Читайте також: Анні Вінтур – 70: цитати найвпливовішої жінки в індустрії моди

Інвестиційна компанія Рона Берклі хотіла продати свою частку Zac Posen, однак покупця не вдалося знайти. Потім дизайнер брав участь в декількох переговорах, але всі вони безрезультатні.

"Ми зрозуміли, що виходу немає... Я намагався знайти правильних стратегічних партнерів в цей важкий для ритейлу період. Але час вийшов", – сказав Позен.

На своїй сторінці в інстаграмі модельєр опублікував спільне фото з командою. У підписі Зак подякував за незмінну підтримку і відданість компанії.

"Я хочу висловити своє визнання неймовірною командою і всім, хто були зі мною... Я зберігаю гордість за все, що ми створили, і надію на майбутнє. З любов'ю, ЗП", – написав чоловік у підписі.

Зак Позен додав, що тепер у нього розпочався новий етап в житті і те, що з ним назавжди залишається його креатив.

Сподіваюся, у мене попереду довга кар'єра. Мені потрібно трохи часу подумати про майбутнє. Я був зосереджений на своєму бренді протягом довгого часу. Тепер у мене новий етап. Подивимося що буде далі. Але у мене завжди буду я. І у мене завжди буде моя творчість,
– заявив дизайнер.