Надивившись, як жінки соромляться, купуючи одяг великих розмірів, дизайнерка Ноа Рубін відмовилась від класичних розмірів і вигадала власні. Тепер у її магазині немає звичайних цифр чи букв, розміри тут "дивовижні", "красиві", "надзвичайні" та "божественні".

"Мені здається, набагато краще купити сукню "чудового" чи "прекрасного" розміру, аніж, скажімо 52-го. Жінка, яка її купує і так знає номер свого розміру. Для чого їй зайвий раз про це нагадувати?" – розповіла Ноа Рубін.

Нововведення уже оцінили відвідувачки магазину. Жінки від нових розмірів просто у захваті. Сподобалось нове маркування одягу і топ-моделям розміру "плюс".

Це дуже хороша ідея. Адже сьогодні про красу у всьому світі думають штампами та стереотипами. І це дуже важко змінити. Насправді ж, гарний – не означає худий. Слід навчити усіх жінок любити себе незалежно від розміру. І просто бути тим, ким ми є,
– прокоментувала лінію одягу ізраїльська модель Рей Седжев.

Колеги дизайнерки не поспішають підтримувати "революцію розміру плюс". Адже останній тиждень моди в Ізраїлі пройшов за усіма світовими стандартами у розмірах 90-60-90.

Читайте також: Відомий бренд одягу звинуватили у плагіаті