У центрі сюжету – звичайна китайська родина, в якій панує ідилія. Однак підготовка до весілля доньки переривається, коли імператор видає указ, згідно з яким кожна сім'я повинна відправити одну людину в армію. В той час Китай атакують північні загарбники, тому ряди армії суттєво рідшають.

Читайте також: Фанати з усього світу бойкотують новий фільм від Disney "Мулан": деталі скандалу

Єдиним чоловіком у сім'ї Фа Мулан є важкохворий батько, який колись був військовим. Щоб вберегти його від війни, на фронт йде старша донька, яка хитрістю долучається до лав воїнів. Та на полі бою дівчина розуміє, що це не просто примусове заняття, а її призначення.

Режисером кіноадаптації "Мулан" стала Нікі Каро. На втілення непересічного сюжету студія Disney виділила рекордну суму – 300 мільйонів доларів. Головну роль отримала талановита акторка Лю Іфей. Окрім цього, кіномани зможуть побачити майстерну гру Донні Єн, Джет Лі, Гун Лі, Джейсона Скотта Лі, Розалінди Чао.

Перший трейлер до фільму з'явився в мережі 7 липня, другий – 5 грудня, а фінальний – напередодні, 2 лютого. У кількахвилинних промо-роликах автори показали войовничість дівчини, яка без сумнівів береться змінювати своє життя, та її злагодженість на полі бою. Прем'єра фільму "Мулан" запланована на 26 березня 2020 року.

"Мулан": фінальний трейлер дивитися онлайн

"Мулан": новий український трейлер дивитися онлайн

"Мулан": перший український трейлер дивитися онлайн