За словами Матильди, якось вона зрозуміла, що втомилася кожен день підбирати новий наряд, оскільки цей процес забирає багато часу та приносить більше стресу, ніж задоволення.

Читайте також: День без покупок: як футболка за ціною бургера може забрати життя людини

Тому Каль підібрала простий одяг, в якому вона могла б виглядати професійно та елегантно: дівчина купила 15 однакових шовкових блуз з чорним бантиком і шість пар однакових чорних брюк.

У будні дні мені доводиться вирішувати багато творчих завдань, які стимулюють мій мозок. Я не вважаю необхідністю виражати свій творчий потенціал через те, що одягаю,
– ділиться Матильда.

Спершу її колеги не розуміли, що відбувається. Начальство дівчини навіть хотіло підвищити їй зарплату, аби вона змогла оновити гардероб.

Про свій досвід з одягом Матильда написала статтю в журнал Harper's Bazaar. Коли історію Каль почали поширювати у мережі, її дуже здивувало, як дивно жінки сприйняли це. Їм здалося, що так Матильда обмежила себе уніформою. Однак дівчина вважає, що стала більше цінувати інший одяг, відчувати себе у ньому особливою та вільною.

За її словами, завдяки такому підходу вона перестала спізнюватися на роботу, адже збори і вибір наряду забирають надто багато часу.

Водночас Матильда додає, що у вихідні дні любить носити і яскраві спідниці, і светри, і ошатні жіночні сукні.

Колегам Каль сподобався її незвичайний вибір. Одного разу вони навіть провели день "одягнися як Матильда" і прийшли в офіс в однакових нарядах.