Раніше 31-річна Граймс для спілкування з прихильниками обирала соціальні мережі, розповідаючи про перебіг вагітності та розсекречуючи деталі майбутнього виховання первістка. Тепер виконавиця наважилася на відверте інтерв'ю для видання Rolling Stone, у якому дала відповідь на найголовніше питання – назвала батька дитини.

Читайте також Вагітна дівчина Ілона Маска дозволить майбутньому нащадку обрати стать самостійно

Варто наголосити, що численні чутки ширилися мережею небезпідставно. Про стосунки Ілона Маска та Граймс говорили ще з травня 2018 року, коли пара з'явилася разом на червоній доріжці балу Інституту костюма у Нью-Йорку. Незважаючи на численні запитання фоловерів, виконавиця ігнорувала ім'я батька малюка. Проте навіть в офіційному зізнанні вирішила залишити таємничість.

Я дійсно дуже люблю свого хлопця... Я трохи хвилююся, що моя дитина буде такою ж божевільною, як і я. Він просто дуже добрий, коли розмовляє зі мною,
– розповіла Граймс.

Крім того, майбутня матуся зізналася, що для неї було важко наважитися на вагітність. Вона відчула, що вперше в житті пожертвувала своєю силою та незалежністю для того, аби дати світові нове життя: "Навіть якщо вагітність і велика річ, то для жінки це може означати жертву, вона жертвує своєю свободою і тілом. Це божевілля, і лише половина населення планети має наважитися на неї. Я поставилася до цього рішення не поверхово, погодившись на незахищений секс".

Нагадаємо, що розмови про ймовірну вагітність спровокувала сама Граймс, опублікувавши провокативне фото на особистій сторінці в інстаграмі. Вона поділилася відвертим кадром, на якому позувала топлес із зображення малюка на оголеному животі. Згодом Граймс зізналася, що досить тяжко переносить першу вагітність, до якої вона не була готовою. Незважаючи на те, що їй довелося відмовитися від просування альбому та музичної кар'єри, цей стан приносить їй лише позитивні емоції.

Проте справжній резонанс викликала остання заява Граймс. Вона заявила, що не планує надавати майбутній дитині жодних гендерних ознак. Стать буде залишатися невизначеною до того часу, поки малюк самостійно не обере свою ідентичність. Замість звичного "він" чи "вона" артистка закликає вживати "вони".