Будинок, в якому буде жити сімейство Бекхемів, розташований на березі океану, а з вікон 62-го поверху відкривається вид на все місто.

Читайте також: Фобія білих стін: Діта фон Тіз показала свій розкішний маєток у тюдорському стилі

One Thousand Museum – це розкішний житловий комплекс знаменитої архітекторки Захи Хадід. Висота будівлі сягає 200 метрів і тепер це один з найвищих об’єктів у Маямі. Всього в будинку проживатимуть 100 власників. За даними ЗМІ, Бекхеми обрали один з найдорожчих пентхаусів у будинку, який коштував 49 мільйонів доларів.

В апартаментах є декілька спалень і ванних кімнат. Інтер'єр витриманий в спокійних тонах з перевагою сірого та білого кольору.


Спальня в апартаментах

Частина квартир в будинку двоповерхові, а частина – багатоповерхові, у всіх є панорамні вікна від підлоги до стелі з видом на місто. На даху влаштовано вертолітну площадку, також до послуг мешканців комплексу – інфініті-басейн, бар, spa-салон, салон краси, сауна, спортивний зал і багато іншого.


Басейн в пентхаусі

Головною особливістю One Thousand Museum є незвичайна вигнута форма будівлі. За задумом архітекторки, конструкція повинна виглядати так, ніби немає структури, а замість цього є "плаваючим скелетом".


Екстер'єр будинку

Поки що невідомо, коли Девід і Вікторія Бекхем переїдуть в нові апартаменти. Зараз подружжя живе між двома країнами. Девід Бекхем працює в Америці, а Вікторія Бекхем займається власним дизайнерським бізнесом у Лондоні. Окрім цього, подружжя володіє величезним особняком у Лондоні та ще декількома об'єктами нерухомості по всьому світу.


Портрет головної архітекторки Захи Хадід


Фойє пентхаусу


Вид на місто з панорамних вікон


Відкрита тераса в будинку


Кухня пентхаусу

Фото: 1000museum.com