Про це повідомляють на сайті видання.

Як зазначили у видання, на створення цього матеріалу надихнули події останнього року: харассмент, поведінку Дональда Трампа, урагани в Америці та багато іншого. Голлівудські кінозірки знялись у фотосесії та в короткометражках-хоррорах.

Читайте також: Складено рейтинг найбільш суперечливих фільмів сучасності

На думку видання, новий друкований номер під назвою "Рік жаху" зумовлений тим, що 2017-й був найкращим роком для фільмів жахів з 1970-х. А критики Скотт та Веслі Морріс пояснили вибір редакції й розповіли про кожного із зазначених акторів.

Десять найкращих акторів року за версією "The New York Times"

Ніколь Кідман ("Обдурений", "Вбивство священного оленя")


Ніколь Кідман в образі одержимої

"Істина в тому, що Ніколь Кідман може увійти до списку великих акторів майже будь-якого року, практично за будь-яку її роль. Вона завжди цікава, завжди дивує і постійно турбує, навіть коли фільм не дотягує".

Енді Серкіс ("Війна за планету мавп")


Енді Серкіс в образі божевільного клоуна

"Співчуття, яке ми відчуваємо до мавп, народжується з того, наскільки жахливими здаються люди. Решту дає те, наскільки переконливого лідера мавп Цезаря створив Серкіс. Ви дійсно готові слідувати за ним в рай, на війну і навіть на смерть".

Тімоті Чаламет ("Назви мене своїм ім'ям")


Тімоті Чаламет в образі Ганнібала

"Тімоті Чаламет, 21-річний актор, який грає Еліо, демонструє віртуозність... Фільм Луки Гуаданьїно, один з трьох фільмів, в якому Чаламет з'явився в цьому році (інші – "Вороги" і "Леді-птах"), – соковитий, чуттєвий і невловимий, який рухається менш сюжетом, ніж настроєм. Настрій, який тримає фільм в русі – томління, збудження, нетерплячість, захоплення – відноситься головним чином до Еліо".

Синтія Ніксон ("Тиха пристрасть")


Синтія Ніксон в образі нареченої-привида

"Якщо є щось протилежне до Секс і місто – це, безумовно, життя найбільш знаменитого відлюдника Амхерста. У той час як Емілі у виконанні Ніксон – це не Міранда. Вона розумна, некривдна, товариська, принципова і перш за все зайнята всім і всіма".

Сірша Ронан ("Леді-птах")


Сірша Ронан в образі манекена

"Навіть будучи підлітком, Сірша Ронан явно мала дисциплінованість та універсальність рівня Меріл Стріп, а також невідступність, безстрашність, непохитну чесність, які найчастіше асоціюються з такими великими французькими актрисами, як Джульєтт Бінош та Ізабель Юппер".

Джейк Джилленхол ("Сильніше")


Джейк Джилленхол в образі проклятого

"Джилленхол знайшов спосіб зіграти роль, яку можна назвати харизматично непомітною; крім того, він не просто грає, він розчиняється в ній... Він працює з чудовою стриманістю. Персонаж бореться з втратою ніг і невпинним захопленням. Актор, схоже, ні з чим не бореться".

Даніель Вега ("Фантастична жінка")


Деніель Вега в образі вампіра

"Фантастична жінка знята в Чилі, але її зірка Даніель Вега практикує натуралістичну європейську акторську гру. Ця гра більше схожа на буття: вона пробирається крізь фільм, оскільки це схоже на звичайний день Вега. Якщо ви жінка-трансгендер, як і Вега, цей день може спричинити за собою нападки колишньої дружини вашого померлого друга, його сина і друзів його сина".

Бруклін Прінс ("Проект Флорида")


Бруклін Прінс в образі диявольської дитини

"Чи викликав який-небудь кіноактор стільки подиву, як ця маленька дівчинка? Може Дайан Кітон в Енні Холл або Голді Хоун в 1980-і роки. Але Бруклін Принс грає 6-річну бідну дівчинку Муні, а не буржуазного, безнадійного романтика".

Тіффані Хеддіш ("Ульотні дівчата")


Тіффані Хеддіш в образі смертельної танцівниці

"Хеддіш – настільки харизматична, жива. Діна, любителька тусовок, яку вона грає в "Ульотних дівчатах", має ту харизму, яка вимагає і від вас, щоб ви були енергійними".

Деніел Калуя ("Геть")


Деніел Калуя в образі маніяка-вбивці

"Деніел Калуя – і жертва, і месник. Є сурогатом кінорежисера і глядачів, пасивним і безпорадним, як Міа Ферроу в "Дитині Розмарі", а потім – таким харизматичним і рішучим. Він не може повірити своїм очам, а ти не можеш відвести очей з нього".