Проєкт передбачав реконструкцію та розширення будинку початку 20 століття. Щоб музикування не заважало сусідам, архітектори передбачили невелику ізольовану кімнату для репетицій в саду.
Цікаво Як захистити оселю від вірусів та бактерій
Основним завданням проєкту стало створення умов, які відрізняються від тісних та незручних гуртожитків. Після ремонтних робіт, дім поєднав великі спальні з ванними кімнатами, спільні простори для роботи та відпочинку, кухню та зони для усамітнення.
Фасад будівлі / Фото Dezeen
Це було ключем до того, щоб привнести в будинок відчуття спільності, поважаючи потребу в індивідуальному просторі, –
розповідає про проєкт головний архітектор Сем Селенко.
Робоча зона та вітальня на другому рівні / Фото Dezeen
Архітектори спробували інтегрувати робочі простори, щоб студенти могли працювати як у своїх кімнатах, так і використовувати загальні кімнати, коли виникає бажання поспілкуватися з іншими.
Великі вікна пропускають багато природного світла / Фото Dezeen
Дворівневий перший поверх включає вітальню, кухню та їдальню, які можуть використовуватися для спільних зустрічей та вечорів з друзями. Архітектори створили й робочий кабінет, який відкриває вид на сад та вітальню, завдяки великим вікнам.
Простір для усамітнення / Фото Dezeen
Для мешканців з інвалідністю облаштовано спальню на нижньому поверсі. 4 інших – розташовані поверхом вище. Ще 2 спальні вдалося вмістити в переобладнаному горищі.
Актуально 3 критерії, які варто врахувати при виборі кондиціонера: відео
Кожна спальня має власний санвузол / Фото Dezeen
Усі матеріали підбиралися з урахуванням стилю будівлі, а також ландшафту / Фото Dezeen
Форма репетиційного залу оптимізує акустику всередині приміщення, що особливо важливо для занять з вокалу чи гри на інструментах.
Музичний репетиційний зал знаходиться в саду / Фото Dezeen
Селенко сподівається, що цей проєкт стане зразком того, як різні люди можуть комфортно співіснувати і розвиватися в одному просторі.