Про це він розповів у коментарі "Громадському радіо".

Читайте також: Жан Рено приїхав в Карпати, щоб знятись в українському фільмі: фото

За його словами, французький актор приїхав зніматися у фільмі, який є переможцем останнього конкурсного відбору, який проводило Держкіно.

Це спільне виробництво Франції та України. Він отримав і державне фінансування українське. Відповідно, усі зйомки фільму відбуваються у нас. Частина локацій — у Карпатах. Потім будуть павільйони в Києві. Протягом цих зйомок Жан Рено буде в Києві. Він — виконавець головної ролі. Це дуже серйозний міжнародний проект, і я сподіваюся, що він матиме серйозний успіх у цілому світі,
– переконує Пилип Іллєнко.

Водночас він додав, що співпраця з Рено – це свідчення того, що рівень українських професіоналів визнають колеги у цілому світі.

"Це чергова планка, взята українським кінематографом. Я думаю, що це визнання також і творчого потенціалу нашої країни", – підкреслив голова Держкіно.

Крім того він зауважив, що зйомки стрічки обійдуться у 74 мільйони гривень.

"Мажоритарною стороною є Франція. Внесок української сторони складає трошки більше 21 мільйони гривень", – уточнив Іллєнко.

Нагадаємо, раніше сайт "24" повідомляв, що популярний французький актор Жан Рено має намір завершити кар’єру у кіно, а заключну головну роль він зіграє в українсько-французькому трилері "Останній крок".