Фото "коронної маски" Єлизавета Богуцька опублікувала на особистій сторінці у фейсбуці. Депутатка зазначила, що навіть вірус не витримав її креативного засобу індивідуального захисту та помер, адже її термометр показав, що її температура нижче норми. Таку витівку нардепки розцінили як черговий протест.

До теми Депутатка Богуцька відмовилася одягати маску і рукавиці у залі Ради

Якщо спочатку депутатка від "Слуги народу" й зовсім відмовлялася від маски та рукавичок під час засідань, то тепер вигадала оригінальну альтернативу традиційним медичним маскам з великими дірками, яка не спроможна убезпечити від інфікування коронавірусом.

Сьогодні вранці при вході в Парламент з'ясувалося, що в мене температура ледве сягає 34°С. Холону. Згодом зрозуміла, в чому причина. Це вірус помер. Не зміг подолати бар'єру моєї коронної маски,
– прокоментувала свій образ Єлизавета Богуцька.

У мережі вже встигли розкритикувати депутатку, а користувачі не стримували своїх емоцій від її витівки: "Труси краще б захистили", "Ви маску від намордника не відрізняєте", "Більше на намордник схоже", "Ступор! Логіці це недоступно", "Рукодільниця з котлеткою в голові".

Єлизавета Богуцька не забарилася з відповіддю хейтерам та пояснила вибір своєї маски. Вона наголосила, що це не авоська, не ажурна маска та не сексуальний атрибут. Креативний засіб захисту на обличчі депутатки –елемент масочного демаршу та натяк на масковий ідіотизм. "Рожева решітка на моєму обличчі – саме про це. А ви що подумали?", – написала депутатка від "Слуги народу" у фейсбуці.

Нагадаємо, раніше Єлизавета Богуцька назвала коронавірус найбільшою аферою людства та "коронаро-біссям". Слід зазначити, що нардепка – медик за освітою. Вона навчалась у Кримському медичному інституті та здобула диплом лікаря-педіатра. Саме тому її висловлювання про пандемію коронавірусу наприкінці лютого викликали чималий резонанс.