Цим актор поділився в інтерв’ю для Esquire.

В рамках прем’єри нового серіалу "Чудотворці", де Редкліфф виконав роль ангела, журналісти вирішили взяти в актора інтерв’ю та розпитати його як про актуальні теми, так і про його минуле, пов’язане з "поттеріаною".

Читайте також: Героїв фільмів про Гаррі Поттера "переодягнули" в модний одяг: курйозні фото

На запитання про те, чи дружить Рефдкліфф з колегами по "Гаррі Поттеру", актор відповів, що вони досі підтримують хороші відносини, однак міцною дружбою це назвати важко.

"Це складно. Між мною, Рупертом і Еммою є зв'язок, який ніколи не зникне, і це чудово. Коли ми зустрічаємося, ми дуже раді бачити одне одного. Але я збрешу, якщо скажу "Так, ми весь час разом, прям не розлий вода". Ненавиджу говорити про це, але ми могли би бути найкращими друзями, якби не були постійно зайняті і не жили в різних куточках світу. Так, ми будемо неймовірно раді бачити одне одного, просто ми більше не знаходимось на одній орбіті, – щиро зізнався Деніел.

Хто такий Деніел Редкліфф?

Деніел Редкліфф – відомий британський актор театру і кіно, виконавець ролі Гаррі Поттера в однойменних фільмах за мотивами серії романів англійської письменниці Джоан Роулінг. У свої 28 років він взяв участь в більше ніж 28 кінокартинах.
Наразі входить в рейтинг The Sunday Times Rich як один з найбагатших британців до 30 років.