Інше тіло. Милорад Павич

Книга про те, що кохання – це ще не все

Жінки Павича завжди яскраві і прекрасні, час його романів тече в усі сторони світу, а сюжет поводиться зовсім не так, як ви від нього очікуєте. З цієї книги можна вибрати те, чого зараз потребує душа, відклавши решту на потім. Вона про те, що кохання не є запорукою щастя, здоров'я не завжди є достатнім для того, аби бути коханим, а для того, щоб відчути себе щасливим – не завжди потрібні здоров'я та кохання. Взагалі ці три речі незалежні одна від одної і не обов’язково мають поєднуватись.

Читайте також: Що подарувати дівчині на Валентина: оригінальні ідеї на 14 лютого

Книга про те, що важливо вміти читати поцілунки, отримувати задоволення від життя, кохати, бути коханим і намагатись бути щасливим настільки, наскільки це є можливим у поточний момент часу. Бо, зрештою, жодне "так" не триває у нас довше за кілька годин.

Беладонна. Любовний роман 20-х років. Цимбал Ярина

Книга про історію нашої любові

Українські любовні твори початку ХХ сторіччя зовсім не схожі на ті любовні романи, до яких ми звикли. Вони взагалі ні на що не схожі. Вони яскраві, смачні та незвичні. Тут зібрані повісті суто про кохання та стосунки. Нічого зайвого, лише те, що потрібно до Дня закоханих. Книга, де є потроху всього: драми, психології, еротики, стосунків і абсолютно різних відтінків любові.

Читайте також: Що подарувати хлопцю на День святого Валентина: ідеї на 14 лютого, які сподобаються коханому

Бог ніколи не моргає. Бретт Регіна

Книга про любов до себе

Ця книжка не просто так стала світовим бестселлером. Вона маленька, проста і дуже варта уваги. 50 зворушливих і іноді смішних есе, кожне з яких – це урок. Ця книжка схожа на багатошаровий торт, який можна смакувати шматочок за шматочком і знаходити корисні поради про побут, про те, як робити подарунки, чим потішити близьких, як врятуватись від стресу. А можна куштувати все разом, і просто читати про те, що всі ваші історії – приклад того, що все відбувається не просто так. Що вас люблять. Що ви любите. Що щастя ближче, ніж ми всі звикли про нього думати. І про те, що Бог ніколи не моргає, бо все, що трапляється нам у житті дійсно нам потрібне.

Помаранчева дівчинка. Юстейн Гордер

Маленька книга про велике кохання

Тут будуть помаранчі. Не надто багато, але цілком достатньо, аби відчути аромат цитрусових та прожити історію кохання довжиною у життя. Звісно, фрукти не можна вважати ключовим елементом любовного зілля. Але тут вони не просто доречні – вони допомагають відчути змальоване почуття. Кохання, яке почалось з помаранчів, змусило слідувати за чарівною незнайомкою різними куточками Європи, та закінчилось старим листом. Ця книга замішана на тих самих складових, з який починаються найяскравіші любовні романи у підлітковому віці: кохання, пристрасть, пригоди і світлі емоції.

Один день. Девід Ніколс

Книга про майже втрачений шанс на кохання

Ви колись замислювались, що буде, якщо ви не зважитесь на стосунки саме із ЦІЄЮ людиною? От герої цієї книги одного дня не зважились. Лишились просто друзями. Про те, що з цього вийшло – якраз і розповідає ця книга. Це – зріз життя. З року у рік вони зустрічаються в один і той самий день, аби поспілкуватись. У цьому одноденному зрізі чудово видно все – плин часу, процес дорослішання, зміну думок, кохання, яке може жити довше, ніж три роки.

Венера в хутрі. Леопольд фон Захер-Мазох

Книга про любовні тонкощі

В ідеалі – не обмежуйтесь "Венерою". Бо всі твори цього автора – це захопливе павутиння еротичних схильностей, всіх можливих відтінків любовних стосунків, сексуальних ілюзій, стосунків чоловіка і жінки, варіацій їх розвитку, солодкого болю, соковитих фантазій і насичених описів. Майже без романтики. Без жодної пошлості. Лише психологія та якісна література.