День щастя, заснований ООН 28 червня 2012 року, повинен вкотре нагадувати людям, що світ чудовий і все, що робить нас щасливими – це найголовніше в житті.

Читайте також: День щастя: найкращі картинки-привітання

Далекі мандрівки, почуття кохання, спонтанні покупки та прогулянки під нічним небом – все це щодня приносить нам величезну радість. І хіба ж це не щастя? Тому пропонуємо вам разом з нами пригадати, які щоденні речі тішать нас та приносять неймовірне задоволення.

1. Свіжа постіль


День щастя-2020 / Pexels

Уявіть це неймовірне відчуття, коли після важкого робочого дня або прибирання в кімнатах ви йдете в душ, і опісля лягаєте у чисту накрохмалену постіль! Або ж у свій заслужений вихідний вмощуєтесь в рідне ліжко і насолоджуєтесь прочитанням преси. Чисто і затишно.

2. Знайти грошову купюру у кишенях

Ви точно зустрічались з випадками, коли витягали з шафи речі з минулих сезонів і знаходили там гроші. Несподіванка є дуже приємною, а якщо ви ще й купите за неї смачне какао із зефірками – ваш настрій стане ще кращим.

3. Закреслення останньої речі в списку ваших справ

Коли накопичується багато справ, інколи варто все записати на один листок, щоб нічого не пропустити. Або ж коли ви працюєте на відповідальній роботі і без планера вам не обійтись. Закреслення останнього пункту у такому випадку – це найкраща винагорода самому собі, яку обов'язково варто відсвяткувати.

4. Кріпатура

Весна розпочалась і спортивні заняття є чудовим варіантом не лише для схуднення, а й для відмінного самопочуття. А якщо ви відчуваєте непогану тяжість в м'язах – це ознака хорошої роботи над собою і це не може не тішити.

5. Сміх донесхочу


День щастя-2020 / Pexels

Пригадайте, як чергова серія "Друзів" або кумедна реакція маленької дитини на якусь подію приносить вам сміх? Саме це відчуття є безцінним, оскільки вам так весело, що починають текти сльози або ж боліти живіт.

6. Свіжоскошена трава

Літні та весняні ранки є особливими не лише через помірну температуру повітря, а й через запах трави, яку скосив ваш сусід чи батько. А якщо походити по ній босоніж, де ще є тепла роса – це справжнє щастя!

7. Відпочинок у теплій ванній

Неважливо, чи це зима, чи літо, але прийом теплої ванни після важкого робочого дня є чудовою винагородою для вас самих. Ніжна піна, лавандовий запах ароматизованих свічок та бокал вина або ж вашого улюбленого напою – чим не щастя?

8. Купання в морі

Коли ви весь рік важко працювали і нарешті дочекались омріяної відпустки, то перший стрибок у море – це неймовірні відчуття! А якщо водичка ще й тепла і приємна для довгого перебування, то вас і не витягнеш для прийому сонячних ванн.

9. Неочікувана знижка


День щастя-2020 / Pexels

Ви коли-небудь брали що-небудь на касу, а вам кажуть, що ця річ є дешевшою, ніж вказана на ціннику? Або ж купували бажане пальто, а вам сказали, що у подарунок ви отримаєте хусточку? Тоді ви знаєте, про що йдеться і чому це так приємно!

10. Виграшний квиток

Все життя ви не брали участь у розіграшах або ж навпаки – брали, і тут для сміху взяли участь в черговому конкурсі. Через кілька днів ви дізнаєтесь, що стали щасливим переможцем та отримали квиток на концерт улюбленої групи! Ось це і є справжнє щастя.