Початок політичної кар’єри

Юлія Тимошенко прийшла у велику політику з бізнесу. З бізнесом у неї все складалося, вона встигла отримати прізвисько "газова принцеса". Іронія долі, зважаючи на пізніше підписання газових угод з Росією.

Читайте також: Куди поділися лідери Помаранчевої революції: від Майдану до сьогодні


Леді Ю в бізнесі

Її перші політичні кроки відбулися у 1997-му році. Тоді Тимошенко прийшла в політику зі звичайною зачіскою: темне пряме волосся. Спочатку Тимошенко носить доволі довге і розпущене волосся.


Раритетне фото, молоденька Тимошенко і Ющенко до отруєння

Читайте також: Іміджмейкер Тимошенко може очолити передвиборний штаб Ксенії Собчак

Але, очевидно, довгі коси з ритмом життя політика – це не надто зручно. Юлія Тимошенко починає експериментувати з довжиною, піднімати волосся за допомогою різних зачісок. Підозрюємо, стиліста у цей період в Тимошенко ще не було.


Смішна зараз, але модна на той час зачіска

Тимошенко-міністр

Політична кар’єра стартувала успішно. І вже незадовго Тимошенко отримує посаду міністра палива та енергетики в уряді Віктора Ющенка. У 1999-му році Юля все частіше збирає волосся, образ виходить строгим і переконливим. Погодьтеся, посада у неї теж не дріб’язкова була.


Майже брюнетка Тимошенко у строгому костюмі

Читайте також: У США Тимошенко записали в президенти України: скрін

У 2001 році Тимошенко звинувачують у контрабанді російського газу і несплаті податків. "Газова принцеса" потрапляє у СІЗО. Тимошенко блискавично змінює образ. Елегантні костюми змінюються на безрозмірні светри, косметика практично зникає з обличчя політика. Образ прекрасної полонянки Тимошенко однозначно вдався.


Образ Тимошенко у СІЗО максимально наближений до "простого народу"

Знаменита коса

Коса у стилі Лесі Українки, за якою Тимошенко впізнають у всьому світі, з’являється власне у період після СІЗО. Тимошенко ще брюнетка і лише починає освітлювати волосся. Коса у цей час була доволі вільною, її політик робила прямо перед камерами ЗМІ. Підозрюємо, над цим образом вже працювали стилісти.


Юля не намагалася бути рівною з чоловіками, вона завжди поводилася відверто жіночно


Тимошенко з чоловіком Олександром

Читайте також: Ілюзії Тимошенко, або Не всі українці страждають на амнезію

До речі, строгі костюми бізнес-леді з 90-х Тимошенко по трохи змінює на романтичні і світлі образи. Одяг Тимошенко акцентує на її жіночності. Імовірно, таким прийомом політику вдавалося тиснути на опонентів-чоловіків.


Коса Тимошенко на початках була вільна і повітряна

Далі Тимошенко ставала все світлішою та світлішою, аж поки її волосся не перетворилося у повний блонд. Коса ж стає все звичнішою зачіскою. Аж поки не стала щоденним і єдиним варіантом для Тимошенко. У 2002-му її партія на виборах набрала понад 7% (24 нардепи у ВР).


Коса на певний період стала постійним образом

Принцеса революцій

Тимошенко з’являлася на усіх масових протестах в Україні. Під час акції "Україна без Кучми" вона була однією з організаторів. На протести вона приходила вже з традиційною на той час косою.


Юля завжди намагалася "йти в народ"

Читайте також: Популярність Вакарчука – головний біль для Тимошенко, – політолог

На Помаранчевій революції політик обрала образ ніжної і тендітної принцеси. На сцені вона часто з’являлася з розпущеним хвилястим волоссям. В одязі поєднувала світлі тони з помаранчевим – кольором революції.


Волосся розвівається на вітрі, очі блистять – ось як виглядала Юля

На Євромайдан Тимошенко з’явилася на інвалідному візку і… підборах. Волосся було непофарбоване і політик усім виглядом показувала, що вона жертва репресій. Виглядало все це не надто переконливо, політологи запевняли, що це провал. Однак зараз Тимошенко має високі рейтинги і, схоже, чудово почувається.


Тимошенко на Євромайдані

До речі, образу хворої репресованої політик старанно дотримувалася й під час ув’язнення.


Схоже, Тимошенко навмисне відмовлялася від косметики

Пошук себе

Після звільнення Тимошенко сміливо експериментує з образами. Вона прагне продемонструвати всю серйозність своїх намірів. Тож волосся підняте вверх.


Косі на зміну ретро-зачіска

Читайте також: Вся кандидатська рать: хто йде у президенти України

В образі з’являються окуляри. Політик виглядає строго, але сексуально. Іноді, навіть дещо агресивно. Ще б пак, вона ж оголосила себе опозиціонеркою!


У соцмережах цей образ порівняли з героїнями фільмів для дорослих

Іноді дозволяє собі ніжні і тендітні образи. Але лише на певні події.


Цей образ теж не всім сподобався... У мережі було багато критики...

Мабуть, через війну в Україні, стилісти порадили Тимошенко образ "генерала". Але вийшло швидше комічно, аніж переконливо.


А як вам?

Як не крути, а Тимошенко вміє себе подати. Ми в очікуванні нових стильних образів.