Памела Андерсон народилася у канадському містечку Ледісміт. Її батьки не були публічними людьми: мама працювала офіціанткою, а батько був майстром з обслуговування камінів.

Читайте також: Памела Андерсон знялась в новій провокативній рекламі сексуальної білизни (18+)

Сама Памела каже, що її предки походили з Фінляндії.

Початок кар’єри

Майбутню зірку помітили на одному з місцевих футбольних матчів – Памелу зняла крупним планом камера і показала на місцевому телебаченні. Після цього на неї звернули увагу і запропонували роботу в рекламі.

Пізніше Памелі запропонували роль у серіалі "Рятувальники Малібі". Завдяки цьому серіалу Андерсон у червоному купальнику стала одним з секс-символів пляжної Америки.

Памела Андерсон у серіалі "Рятувальники Малібі"

Зовнішність

Зірка робила кілька разів операції з корекції грудей. І навіть погодилася на збільшення губ. Підкреслювала актриса це яскравим зухвалим макіяжем. Це сильно змінило її зовнішність.

Зараз Андерсон виходить на світські вечори з мінімальним елегантним макіяжем.

Памела Андерсон зараз

Особисте життя

Памела була одружена з рок-музикантом Томмі Лі. У них народилися є двоє синів – Брендон Томас Лі і Ділан Джаггер Лі. У 1999 році пара возз'єдналася, але через рік Памела і Томмі розлучилися остаточно.

Від Томмі Лі Андерсон заразилася гепатитом С. Зірка боролася з цією хворобою майже 13 років. У 2015 році вона заявила, що вилікувалася від важкого захворювання.

Памела Андерсон з Томмі Лі та сином

У 2006 Памела одружилася з рок-музикантом Кід Роком. Їх шлюб тривав майже рік.

У 2007-2008 і знову в 2014-2015 роках Памела вийшла заміж за кінопродюсера Ріка Саломона.

Зараз білявці приписують роман з французьким футболістом, захисником іспанської "Севільї" та збірної Франції, 31-річним Аділем Рамі.

Памела Андерсон з сином

Благодійність

Памела Андерсон активно бореться за захист тварин. Зірка співпрацює з асоціацією РЕТА і закликає заборони браконьєрський забій морських котиків.