Історія свята
Ідея свята виникла ще у 1958 році і належить лікарю Артеміо Брачіо. Він запропонував святкування під час вечері з друзями.
Читайте також: День дружби 2019: найкращі картинки-привітання
День дружби відзначатимуть дев'ятий раз, однак щороку до його святкування долучається все більше людей. Ідея святкувати Міжнародний день дружби виник в організації ЮНЕСКО у 2011 році. Саме тоді Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію про його проведення. Це свято покликане зміцнити дружбу між народами світу та показати, що хоча культури та погляди у кожного різні, проте люди рівні між собою та заслуговують поваги.
День дружби 2019
Дружба – це одне з найважливіших почуттів людини, вона ж є дуже важливою та цінною. Адже серед багатьох людей дуже складно знайти людину, яка розділить ваш світогляд, зрозуміє вас у важку хвилину і розділить з вами переживання, горе, радість і щастя, буде зберігати всі ваші секрети і залишиться вірним.
Цікаві факти про дружбу
1. Згідно із всесвітнім опитуванням, в якому взяли участь 10 тисяч осіб з 50 найбільших міст світу, найбільш дружнім містом є Сідней.
2. Вчені з університету Північної Кароліни провели дослідження, в ході якого було встановлено, що люди, які перебувають в хороших дружніх стосунках, менше хворіють і більше відчувають позитивних емоцій.
3. Тварини різних видів можуть добре ладити з людьми. Шимпанзе, коні, дельфіни та слони можуть підтримувати дружбу з людьми все життя.
День дружби у світі відзначають 30 липня
4. У 2012 році в Лондоні були проведені дослідження, згідно з якими вчені з'ясували, що жінки більше потребують друзів, ніж чоловіки. Також після заміжжя вони втрачають частину друзів і можуть відчувати дискомфорт через брак спілкування.
5. Діти у віці 9 місяців починають налагоджувати дружні стосунки. У них встановлюється контакт з однолітками і дітьми інших вікових груп, з якими вони мають схожі інтереси і разом досліджують навколишній світ.
Читайте також: Всесвітній день дружби: щирі привітання подрузі та другові у прозі та віршах
6. Згідно з опитуваннями, 90% користувачів у соціальних мережах впевнені, що дружба може існувати тільки в реальному житті.