Журналісти LifeStyle24 склали суб'єктивну підбірку п'яти найуспішніших чоловіків України. Пропонуємо переглянути список,

Читайте також: 6 жінок-науковців, які змінили хід історії

Перелік успішних чоловіків України

Руслан Багінський

Простий хлопець Руслан зі Львова, який перетворився у знаменитого світового дизайнера. Його капелюхи одягають популярні супермоделі та одні з найкращих блогерів у світі: до прикладу, такі зірки, як Белла Хадід, Кайя Гербер, Анна Делло Руссо, К'яра Ферраньї, Магдалена Фраковяк, Аліна Байкова та інші.

Я навчався на географічному факультеті Івана Франка, я хотів бути режисером, насправді. І я в якийсь момент подумав, класно, що вони мене туди запхали. Я себе не уявляю зараз, чесно кажучи, режисером. І мені здається, цей період навчання в університеті, дав якесь чітке розуміння, чим би я хотів займатися. Я працював стилістом близько трьох років, а ще паралельно робив головні убори,
– розповів дизайнер в інтерв'ю "Теорії великого виклику" на 24 каналі.

Модний бренд від Ruslan BAGINSKIY завойовує все більшу популярність.


Руслан Багінський

Юрій Андрухович

Юрій Андрухович – один з кращих сучасних письменників для сучасної української літератури.

Його твори західні критики порівнюють з роботами Умберто Еко, а в нас відносять до неоцинізму. Що цікаво, мало хто наважується екранізувати культового автора, адже це, нібито, не просто. Однак спроби були, зокрема, в основі фільму "Кисневий голод" (режисер Андрій Дончик) лежать оповідання "Зліва, де серце" та "Королівські лови" Андруховича. Другий і останній на сьогодні повнометражний фільм за мотивами творів Андруховича було випущено у 1994 році під назвою "Амур і демон".

Читайте також: Топ-12 найвідоміших сучасних письменників України

Цікаво, що цитати Андруховича не втрачають актуальності. До прикладу, "Кращі часи самі собою не настають – їх слід викликати і накликати, причому не тільки інакомисленням, але й інакомовленням. Іноді – інакокричанням".


Юрій Андрухович

Василь Ломаченко

Титулований український боксер Василь Ломаченко – яскравий приклад того, як людина, що прагне досягти успіху, через наполегливу працю отримує все і отримує міжнародне визнання. Василь Ломаченко народився в Одеській області у містечку Білгород-Дністровський. Після грандіозних успіхій у кар'єрі весь світ захопився майстерністю українця.

Згодом, навіть легенда світового боксу Майк Тайсон, якого Ломаченко вважав кумиром у дитинстві, назвав його найперспективнішим боксером сучасності.

Наполегливі тренування зробили Василя Ломаченка найтитулованішим боксером України та чемпіоном Європи.

Святослав Вакарчук

Святослав – відомий музикант, лідер рок-гурту "Океан Ельзи", композитор і громадський діяч.

Святослав є заслуженим артистом України, має ступінь кандидата фізико-математичних наук, є співзасновником Центру економічної стратегії, а також є почесним громадянином Києва та Львова. Вакарчук став першим рок-музикантом в історії України, який отримав звання "посол української культури".

Читайте також: Що почитати: 10 кращих новинок листопада

Під час виступу в Києві в рамках 20-річчя "ОЕ", гурт встановив рекорд – наймасовіший концерт в історії України. Послухати "ельзівців" прийшли понад 70 тисяч людей. Організатори такого тут не бачили навіть на концертах Мадонни чи "Депеш Мод".

16 травня 2019 року Вакарчук офіційно оголосив про похід у політику та про створення власної партії з символічною назвою "Голос". Партія отримала 5.82% голосів і, відповідно, 17 депутатів за списками. Святослав Вакарчук є також членом Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Андре Тан

37-річний український дизайнер Андре Тан, який один з перших дизайнерів, який почав активно представляти українську моду на світовій арені. Саме Андре створив новий напрям у моді під назвою Smart Couture.

Його любов до моди розпочалася з 11 років, коли Андре прийшов на курси крою та шиття, мріючи створити щось власне та особливе. І йому це вдалося. Він стажувався у Домі моди "Hugo Boss", а у 2000 році створив власну торгову марку "andre TAN".

Дизайнер виграв безліч престижних нагород, серед яких – гран-прі конкурсу "10х10", нагороджував українця Пако Рабанна. Андрій є засновником школи для стилістів, дизайнерів та менеджерів модної індустрії. Серед його клієнтів: Ольга Куриленко, Маша Єфросиніна, Сніжана Єгорова, Руслана, Гайтана, Світлана Лобода та інші.