День батька в Україні у 2017 році святкують 18 червня – у третю неділю першого літнього місяця. За основу ми взяли першу десятку зі списку 100 найвпливовіших українців за версією "Фокус". Проаналізували, у кого з цих чоловіків є діти, і коротко розповіли про їхні родинні цінності.

Читайте також: 8 найвпливовіших жінок світу, які є чудовими мамами

Петро Порошенко

Місце у списку: 1
Кількість дітей: 4


Порошенко не лише батько, але вже й дідусь

Президент України Петро Порошенко не просто тато, а багатодітний тато! У нього з Мариною Порошенко четверо чудових дітей. Олексій (брав участь в АТО, нардеп), двійнята Олександра та Євгенія і наймолодший Михайло (той самий в скандальній футболці з написом "Росія"). Багатодітна сім’я не завадила досягнути Порошенкові успіху, а навпаки надихнула на високі посади і успішний бізнес. До слова, в Олексія вже теж є своя дитина.

Коли Петро бачить дітей, тане на очах. Їм він дозволяє робити все. Вони його тискають, лазять по ньому, як по плюшевому ведмедеві, смикають, крутять руки – роблять все, що їм заманеться, а він їм це з величезним задоволенням дозволяє,
– розповіла якось дружина Порошенка.

Володимир Гройсман

Місце у списку: 2
Кількість дітей: 3


Архівне фото щасливої родини Гройсмана

У прем’єра теж не одна дитина! Володимир Гройсман із дружиною Оленою виховують трьох дітей – доньок Христину та Юлію і сина Давида.

Зауважимо, що дружина Гройсмана старша від чоловіка, і Юля – це її дитина від першого шлюбу. Дівчинка вчиться в Лондонському університеті на юридичному факультеті. Спільна дочка Христина – теж учениця престижного коледжу в Лондоні. Ну а Давид ще надто маленький для закордонного навчання, адже він народився лише у 2011 році. Пара не любить виносити на публіку своє особисте життя.

Арсеній Яценюк

Місце у списку: 3
Кількість дітей: 2


Яценюк молодший від своєї прекрасної дружини

Ще один політик із списку найвпливовіших Арсеній Яценюк разом з дружиною Терезою виховує двох доньок: Христину і Софію. До слова, пара одружилася всього за кілька місяців після знайомства!

Сімейне життя – взагалі дуже складне. І найбільша заслуга в наших відносинах – Терезина. Річ не тільки в тому, що вона вранці прокидається, збирає дітей до школи, всіх годує, одягає, проводжає. А вона справді оберігає полум'я сімейного життя,
– розповів якось Арсеній Яценюк.

Ігор Коломойський

Місце у списку: 4
Кількість дітей: 2


Дочка і зять Коломойського

І в цього впливового бізнесмена зі списку найвпливовіших – Ігоря Коломойського – двійко дітей! Щоправда, вже зовсім дорослих. Він з дружиною Іриною є батьками Анжеліки і Григорія.

До речі, одружилася пара Ігоря та Ірини Коломойських дуже рано. Йому тоді було всього 20 років! Починаючи з 2000-го року, сім’я Коломойського практично постійно проживала у Женеві.

Віктор Пінчук

Місце у списку: 5
Кількість дітей: 3


Улюбленеця Пінчука: донечка Катя

Також у списку найвпливовіших людей України – олігарх-галерист та батько трьох дітей Віктор Пінчук. Від першого шлюбу український мільярдер має дорослу доньку Машу. Його дружина і дочка Леоніда Кучми Олена Франчук від першого шлюбу має сина Романа. А разом у пари народилася донечка Катя. Однак Пінчук займається вихованням Романа, як і своїми дітьми.

Як каже Пінчук, йому зовсім не обов‘язково, щоби діти продовжили його бізнес. "Я хочу, щоб вони були щасливими".

Рінат Ахметов

Місце у списку: 6
Кількість дітей: 2


Діти Ахметова живуть у Великобританії

У списку найвпливовіших ще один олігарх – Рінат Ахметов. І він теж є батьком! У нього два сини: Алмір і Дамір.

Цікаво, що одружена найбагатша людина України зі своїм першим коханням – Лілією Смірновою. Діти пари вчаться і живуть постійно у Великобританії.

Олександр Турчинов

Місце у списку: 7
Кількість дітей: 1


Син допомагає Турчинову в політиці

Так-так, у Кривавого Пастора теж є сім’я! У нього з дружиною Ганною є дорослий син Кирило. До речі, Турчинов-молодший, як і його батьки, є протестантом. Йому приходила повістка в армію після закінчення навчання. Турчинов-молодший був юристом у Нацгвардії і служив далеко від зони АТО (у Києві). Особисте життя Турчинов афішує мало.

Юрій Луценко

Місце у списку: 8
Кількість дітей: 2


Луценко – батько двох хлопців

Старанний Генпрокурор Юрій Луценко потрапив до списку найвпливовіших. І він також є батьком! У нього з дружиною-нардепом Іриною двоє синів: Олександр і Віталій. До речі, він є кумом Марини Порошенко, адже вони разом хрестили доньку Юрія Стеця Єву.

Арсен Аваков

Місце у списку: 9
Кількість дітей: 1


Архівне фото Авакова з синочком

На 9 місці найвпливовіших українців – політик та батько Арсен Аваков. Разом з дружиною Іриною в Авакова є єдиний син Олександр. Він вже зовсім дорослий. Син Авакова є засновником АТ "Інвестор" і АКБ "Базис".

На десятій сходинці рейтингу – бездітний музикант Святослав Вакарчук. Отже, підбивши підсумки, бачимо, що в 9 з 10 найуспішніших українців є діти. Вітаємо усіх татусів з Днем батька 2017! Хай сім’я надихає і дарує крила для нових звершень.