Вишиванка – це не просто елемент одягу, а справжній оберіг для багатьох українців. Її шанують та поважають, одягають в особливі дати. Люди, які з різних обставин опинилися далеко від рідної України, показують свої вишиванки та пишаються тим, що у їхнього народу є такий особливий та красивий національний одяг. А як знаменитості привітали своїх шанувальників із цим чудовим святом – читайте у матеріалі 24 каналу.

Читайте також З якого регіону вишиванка? Тест на національну ідентичність

Світлана Тарабарова

"З Днем вишиванки, друзі", – коротко підписала світлини співачка.

Наталка Карпа

"З днем вишиванки, друзі! Пишаюся, що українка! Горджусь, що народилась в родині справжніх патріотів та створила таку ж свою! Обіцяю виховувати дітей у патріотичному дусі! Слава Україні! Героям слава!" – написала в публікації артистка.

Лілія Ребрик

"Вишиванка – це зручно, красиво і по-особливому вишукано. З чим би ви її не одягнули, піднесений настрій і увага оточуючих – гарантовані. Зі святом, дорогі мої! З Днем вишиванки!" – привітала прихильників Лілія.

Олександр Божик

"З Днем вишиванки, друзі! Показуйте свої красиві вишиванки", – звернувся до шанувальників скрипаль.

Джамала

"З Днем вишиванки! Дуже люблю, дуже ціную! Вважаю її справжньою прикрасою наших жінок!" – написала Джамала.

Ірина Федишин

"Вишиванка – це формування національної свідомості, це виховання любові до рідної землі. Зі святом!" – привітала усіх виконавиця.

Петро Порошенко

"З Міжнародним днем вишиванки!" – написав Петро Олексійович.

Святослав Вакарчук

"Сьогодні той день, коли стрічка фейсбуку стає неймовірно красивою. День вишиванки, нашого генетичного коду", – написав музикант.

Олена Зеленська

"З Днем вишиванки!" – привітала перша леді України.

Катерина Бужинська

"Уся наша інтернаціональна родина у вишиванках! Запрошуємо кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – вдягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, це свято має глибокий зміст. По всьому світу об'єднуються українці в одній ідеї і показують, що мають власну самоідентифікацію та національний код. У цей день варто пам'ятати свою національну та громадянську позицію,культурну освіченість та духовну свідомість," – звернулася до шанувальників співачка.

Олег Скрипка

"Дорогенькі, вітаю вас з Днем вишиванки! Цей славний день масово святкують не тільки в Україні, а і по всьому світі. Наше прекрасне свято єднає українців і всіх тих, хто серцем відчуває красу, тепло традиції і любов. Вдягайте святкові строї та милуйтеся вродою світу! Бажаю чудового настрою та проникливих вражень!" – наголосив в дописі артист.

Дзідзьо

"Вітаю з Днем вишиванки!" – коротко написав співак.

Ірина Білик

"З Днем вишиванки, друзі!" – привітала виконавиця.

Юрій Горбунов

"З Днем вишиванки! Фантастичний одяг колись придумали українці! У вишиванці зручно,красиво і завжди модно!! Моя улюблена – білим по білому!" – зазначив ведучий.

Катя Осадча

"З Днем вишиванки! Це наша гордість, наша історія, наш генетичний код. Тішуся, що наше національне вбрання і національні мотиви популярні і далеко за межами нашої країни", – написала телеведуча.

ONUKA

"Свято вишиванки. День, що об'єднує нас навколо українських традицій, які попри бурхливі часи не втратили своєї краси та величі. З покоління в покоління. Від матері до її дитини. Ми передаємо частину нашого фольклору, звичаїв, історії. Зі святом! Всіх благ і спокою вашим рідним," – зворушливо привітала зі святом співачка.

Юлія Саніна

"Міс Україна Всесвіт 2019" Анастасія Субота

"З Днем вишиванки, моя Україно!" – написала красуня.

Леся Нікітюк

"З Днем вишиванки!" – привітала блогерка.

Настя Каменських

"Я завжди захоплювалась українською культурою, а особливо вишиванкою. Її люблять і одягають в усьому світі. А ми, українці, носимо вишиванку з особливою любов'ю та гордістю. Для кожного з нас – це не просто одяг, а символ сили і краси нашого народу. Це наша душа. Зі святом, друзі!" – привітала виконавиця.

Потап

"Наш доленосний народ грає у "виживанку", але любить Україну і вдягає вишиванки, Гей!" – креативно привітав зі святом репер.

Катерина Кухар

"Притягую теплі проміння сонця, одягнувши вишиванку на якій розташована триколірна фіалка, що є символом весни, оскільки зацвітає одна із перших після танення снігу. З Днем вишиванки, друзі!" – написала балерина.

Олександр Педан

Сергій Бабкін

"Зi святом, друзi! Гарного дня! Бажаю натхнення та любовi!" – привітав музикант.

Маша Єфросиніна