Цього року способи святкування Дня Незалежності дещо відрізняються від попередніх років, бо безліч традиційних подій скасовано через воєнний стан в Україні. Попри всі тривожні новини, можна цікаво провести цей день із сім'єю чи друзями, чи на вихідних поїхати у цікаву мандрівку, пише 24 канал.

Читайте також День Державного прапора України 2022: привітання у прозі та віршах

Найпопулярніший спосіб відсвяткувати День Незалежності – це краще познайомитися з красою своєї країни та її багатою історією. Проте варто це робити не відносно безпечній території, де зараз не ведуться активні бойові дії.

Ідеї, як провести День Незалежності України 2022

  • Зробити фото у вишиванці та привітати свою Україну з її Днем Незалежності. Адже вишиванка – це код нашої нації, який вирізняє нас з-поміж інших.

Вишиванка є символом нашої нескореності та сучасною зброєю. Символізм нашої культури закладений в орнаментах вишивки, кожний візерунок має своє важливе значення. У важкі політичні періоди вишиванка стала способом вираження особистої позиції.

Вишиванка – це про елегантність і неповторність. Вона стала модним трендом, адже її визнають на світових подіумах, а знаменитості одягають вишиванку в знак солідарності з Україною.


Як провести День Незалежності 2022 / Фото "Pinterest"

  • Підтримати донатами наших воїнів. Адже саме вони зараз боронять нашу Незалежність: жертвують своїм комфортом, мріями та часом із сім'єю, щоб ми могли бути у безпеці.

Нашим хлопцям треба спорядження та зброя, що мати можливість захищати нашу Україну, а все це коштує досить не малі гроші. Ми вже показали свою силу та єдність, коли зібрали разом на "народні Байрактари" й навіть придбали супутник. Та варто не забувати, що підтримка для воїнів треба кожного дня, адже ворог не зупиняється ні на мить. І навіть 1 гривня може наблизити нас до перемоги.


Ідеї як відсвяткувати День Незалежності України 2022 / Фото "Canva"

  • Якщо ви за кордоном – приєднайтеся до маршів та акцій на підтримку України.

​24 серпня – пів року, як Україна протистоїть повномасштабному вторгненню росії й нам треба робити все можливе, щоб вкотре нагадувати світу, що зараз у нас відбувається. Мітинги – це спосіб виразити свою активну позицію. Ви можете впливати та допомагати там, де ви зараз знаходитеся, привертаючи увагу до подій в Україні.


Як відсвяткувати День Незалежності України 2022 / Фото "Canva"

  • У нас дуже красиві гори, що аж дух захоплює від їхньої величі. Тож можна поїхати в похід у Карпати та піднятися на найвищу вершину України – Говерлу або на Попа-Івана Чорногірського, який має не менш захоплюючі краєвиди. Але важливо повернутися у безпечне місце до комендантської години.


Говерла / Фото "Ukraine IS"

Природа щедро обдарувала Україну: в кожному куточку є безліч прекрасних місць. Тут можна відпочити душею і набратися нових сил, адже вони нам зараз точно потрібні для боротьби й згодом – для відбудови нашої рідної країни.


Піп-Іван Чорногірський / Фото "KARPATY.LOVE"