День літнього сонцестояння завжди вважався магічним днем. Сонцеворот святкували ще в давнину, цикли Сонця були засадничими у багатьох віруваннях і релігіях. Вважалося, що як ви проведете день літнього сонцестояння, так пройде для вас увесь рік.

До теми День літнього сонцестояння 2020: дата, традиції та ритуали

– Якщо в небі багато зірок – буде грибне літо.

– У цей день починали прополювання. Вважалося, що якщо в день літнього сонцестояння не почати полоти город, то урожай буде мізерним.

– Людина, яка народилася в таке свято, володіє даром лікувати людей ліками і травами.

– Дівчатам, які хочуть вийти заміж, потрібно поводити хороводи біля трьох вогнищ, тоді бажання здійсняться, і вони знайдуть собі пару в цьому ж році.


Літнє сонцестояння у 2020 році припадає на 20 червня

Що можна робити в день літнього сонцестояння

  • Роса в цей день володіє магічними властивостями. Зібрана вами роса дасть вам красу та молодість і збереже вашу красу надовго. Пийте в цей день багато води і вмивайте нею лице, адже вода володіє магічними властивостями: лікує хвороби та наділяє вас красою та привабливістю.
  • Зустріньте день літнього сонцестояння на світанку. В цей час енергетика найбільш сприятлива для вас та вашого життя. Реалізація вашого бажання не заставить вас довго чекати.
  • Будь-які ваші думки в цей день матеріалізуються. Тож будьте в гарному гуморі, мрійте, ставте цілі, плани на майбутнє. Думайте позитивно і налаштовуйте себе на краще життя.
  • День вважається дуже сильним в енергетичному плані, тож все, що ви побажаєте собі, виповниться з великою ймовірністю, відтак будьте акуратнішими із загадуванням мрій, стежте за своїми емоціями і в жодному разі не бажайте нікому зла.


Усі найзаповітніші бажання задумані в день літнього сонцестояння – здійснюються

Що не можна робити в день літнього сонцестояння

  • Уникайте в цей день негативних емоцій. Рекомендується не скандалити, не з'ясовувати стосунки, не бути сумним та ображеним на когось, адже ваша поведінка та внутрішній стан позначиться на вашому майбутньому.
  • Не тікайте в цей день від сонця. Якщо день дуже спекотний, то ненадовго підставте обличчя на промені сонця та поглинайте сонячну енергію.
  • У день літнього сонцестояння дуже велика енергетика сонця, відтак не рекомендується грати з вогнем та ігнорувати правила поведінки і безпеки, адже можете викликати гнів цієї стихії.