Професія будівельника призначена для справжніх чоловіків та жінок, які не бояться важкої праці, пише 24 канал. Будівельники готові ходити з мозолями та працювати в спеку і мороз.

Читайте також З Днем будівельника в Україні 2022: картинки-привітання зі святом

Щороку українці мають можливість привітати знайомих та близьких будівельників з їхнім професійним святом у другу неділю серпня.

В Україні існує державна нагорода "Заслужений будівельник України". Це почесне звання, відповідно до закону "Про державні нагороди України" присвоює президент. Після перемоги у війні всі українські будівельники будуть відбудовувати міста, які постраждали від російської орди. Саме вони докладуть зусиль, щоб наші міста стали ще кращими, ніж були.

Привітайте всіх знайомих будівельників з їхнім заслуженим святом щирими словами у прозі або віршами.

Привітання з Днем будівельника у прозі

Шановні колеги!
Від щирого серця вітаємо Вас з нашим спільним професійним святом!
Нехай День Будівельника надихає нас на нові професійні звершення, успішну реалізацію проєктів, досягнення нових висот! Бажаємо Вам невичерпної енергії, щастя і міцного здоров'я! Хай все задумане нам вдається!

***

Всіх будівельників вітаємо зі святом! Сьогодні, коли вся будівельна галузь відзначає професійне свято, хочеться побажати лише, щоб вам всім щастило як в роботі, так і в житті в цілому. Здоров’я вам, веселого і позитивного настрою, побільше грошей і сил!

***

Рідний мій, коханий чоловік! Ти – фахівець високого класу в своїй справі. Ти – творець міцного фундаменту наших відносин. Вітаю тебе з Днем будівельника, бажаю невгамовної енергії і запасу сил для здійснення найсміливіших кар’єрних планів.

***

З Днем будівельника! Шановні майстри, вітаємо вас із професійним святом! Зичимо йти лише вперед, з прагненням змінювати на краще цей світ. А всі, хто вас оточує, нехай допомагають і словом, і ділом. Цікавих об’єктів, гідних винагород і креативних ідей!


Привітання з Днем будівельника у прозі та віршах

День будівельника – свято справжніх чоловіків, істинних трудівників та відчайдушних патріотів своєї держави! Саме ваша праця – запорука комфорту та затишку українського народу.
Тож нехай фортуна супроводжує вас у всіх починаннях. Плідної та цікавої роботи і чудових результатів! Бажаємо наполегливо і вдумливо закладати фундамент безхмарного щастя, зводити стіну фінансового благополуччя, проєктувати втілення бажань і жваво освоювати технологічні процеси особистісного зростання.

***

Ти будуєш прекрасні будівлі, ретельно і наполегливо зводячи їх по частинах. В цьому ти досяг великого успіху. Нехай же і твоя доля складається чудовим чином. Фундаментом стане міцне здоров’я, а міцними цеглинками – сімейне щастя і особисті досягнення, душевний спокій і оптимістичний настрій! З Днем будівельника!

***

Колеги, з Днем будівельника! Бажаю вам будувати такі будівлі, в яких ви б самі хотіли жити! Нехай у них буде міцний фундамент і відмінні комунікації! Нехай приємна, затишна атмосфера додається до них в подарунок! Здоров’я і натхнення! Нових нам проєктів, ідей та партнерів, щедрих і вдячних клієнтів!

***

Дорогі будівельники! Вітаю вас з професійним святом! Будівельник – це чудова професія. Саме від наших старань залежить наскільки затишним і комфортним буде для новоселів житло, і з якою гідністю вони візьмуть нашу роботу. І в правду, стає на душі легко і радісно, ​​коли будівельники чують на свою адресу слова подяки. Хочеться працювати ще краще, щоб таких щирих подяк було більше.

Привітання з Днем будівельника у віршах

Хай на Ваше професійне свято,
Буде у Вас радощів багато.
І здоров’я у житті хай буде,
А за роботу Вам дякують люди.
Хай буде щастя, гроші, робота,
А від держави хай буде турбота.
Хай регулярно надходить зарплата,
І добре все буде – і в будні, і в свята!

***

Щасливе майбутнє країні
Будуймо!
Величні будівлі для неї
Муруймо!
І в бізнесі завжди вершин
Досягаймо!
Зі святом сьогодні всіх зодчих
Вітаймо!

***

Ми живемо всі в будинках,
І не думаєм про те,
Хто зробив ці надбудови,
Хто створив це все усе.
Будівельник, наш ти милий,
Ми вітаєм всі тебе,
Ти герой наш всенародний,
Всі цілуємо тебе!
- - - - - -
© https://sms.xsms.com.ua/profession/ua_constructor/