Зірка модельного бізнесу Демі Роуз часто відпочиває на райських курортах. Інколи вона туди їздить в рамках роботи, але її також можна побачити за засмаганням на пляжах в компанії друзів.

Ще одна модель на відпочинку: Тіна Кунакі засвітила "небезпечне" тату на пікантному місці

Цього разу вона позувала у звабливому червоному купальнику на зав’язках на каліфорнійському узбережжі. Бікіні чудово підкреслило талію дівчини, її пишні груди та сідниці. Ефектності фото додало те, що перед фотографуванням Демі скупалась у воді, чим і залишила на собі мокре укладання волосся та краплі води на тілі.

"Хто-небудь бачив містера Бонда?", – запитала зірка у своєму інстаграмі.


Сексуальна Демі Роуз / Instagram / @demirosemawby

Промені сонця вдало падали на тіло британки, тому фанати зірки не змогли залишитись осторонь захоплених коментарів: "Ти змушуєш серце битись частіше", "Неймовірна", "Колись твоя сексуальність правитиме світом" та багато інших.

Додамо, що кілька днів тому Роуз поставала в ще пікантнішому образі – лише в одних стрингах після спа-процедур.


Демі Роуз / Instagram / @demirosemawby

Хто така Демі Роуз?Демі Роуз Маубі народилася в місті Саттон Колфілд в Великобританії. У 2015 році вона переїхала в США і стала учасницею модельного реаліті-шоу TAZ'S MODELS. Наразі на Instagram моделі підписані понад 12 мільйонів людей. У свій мікроблог дівчина викладає зйомки з фотосесій та багато провокаційних селфі. Дівчина також часто знімається оголеною.