27-річна виконавиця та акторка почала поступово повертатися до повноцінного життя після тривалої реабілітації. Демі Ловато лікувалася від наркотичної залежності з липня 2019 року. У листопаді вона поспішила втішити прихильників, оприлюднивши свої нові стосунки.

Читайте також: Ченнінг Татум та Джессі Джей більше не разом, – ЗМІ

Співачка закрутила роман з 25-річним манекенником Остіном Вілсоном. Його батько Джордж Вілсон очолював рух скейтбордингу на західному узбережжі Тихого океану в 70-х роках. Зараз чоловік займається дизайном та пошиттям джинсів для найвідоміших брендів.

27-річна співачка лише в листопаді опублікувала романтичне фото з моделлю Остіном Вілсоном, стверджуючи, що знайшла своє кохання.


Демі Ловато з новим бойфрендом / Instagram / @ddlovato

Проте нещодавно зірка, відповідаючи прихильникам у коментарях, зізналася, що пара вже не разом. Дівчина видалила зі свого профілю в інстаграмі всі спільні фото, проте попросила не звинувачувати у всьому колишнього бойфренда.

Він хороший хлопець. Значно кращий, ніж люди можуть сприймати його лише за зовнішнім виглядом через велику кількість татуювань. Розставання тяжке для нас обох,
– зізналася Демі Ловато шанувальникам.


Демі Ловато з Остіном Вілсоном / Instagram / @angelokritikos