43-річний Раян Рейнольдс став гостем американського ранкового шоу "Live With Kelly and Ryan". Коли голлівудську знаменитість запитали про можливе продовження легендарної стрічки, актор не зміг стримати власних переживань.

Читайте також: "Король Лев", "Месники", "Сонцестояння" та інші: у BBC назвали 15 найкращих фільмів 2019 року

Він зізнався, що зараз "Дедпул 3" перебуває на стадії створення. Він обмежився лише коротким анонсом щодо роботи, не розповівши деталей майбутніх зйомок та дати виходу на широкі екрани.

Так, ми працюємо над цим зараз з усією командою. Зараз ми в Marvel, і це як вища ліга. Це свого роду божевілля. Тому так, ми працюємо над цим,
– поділився особистими переживаннями актор.

Перший фільм "Дедпул" і його продовження, представлене глядачам за два роки, зібрали в світовому прокаті більше 700 мільйонів доларів, і до виходу фільму "Джокер" були найкасовішими кінопроєктами.

Нагадаємо, що правами на франшизу "Дедпул" відтепер володіє Marvel. На початку цього року відбулася угода, яка покликана змінити світову кіноіндустрію: корпорація Disney викупила 21st Century Fox за 71 мільярд доларів. Останній належало створення двох попередніх частин супергеройської комедії.