Дослідники Hoppa врахували вартість проживання в готелі, харчування на двох, проїзд в таксі, квитки в кіно, пляшку вино та багато інших факторів.

Після детального вивчення цін у 48 популярних європейських містах експерти представили корисний для мандрівників рейтинг бюджетних і дорогих напрямків. Виходячи із сумарних витрат, найбільш дорогим куточком Європи виявився Копенгаген, а найдоступнішим – курорт Сонячний берег у Болгарії.

В середньому, один вихідний в Копенгагені з проживанням, харчуванням, проїздом по місту та розвагами обійдеться туристу 400 доларів, тоді як за вихідний в Сонячному березі можна витратити близько 77 доларів.

Житло

Середня вартість готельного номера за ніч в Копенгагені коштує близько 250 доларів. Аналогічне житло в Болгарії можна знайти за 40 доларів.

Читайте також: Що подарувати мандрівнику: практичні і корисні ідеї

Харчування

Вечеря на двох із пляшкою вина та коктейлем коштує близько 26 доларів на курорті Сонячний берег. Найдорожче місто в Європі за цим показником – Акюрейри в Ісландії. Тут сума витрат за один вечір із вечерею та келехом вина обійдеться аж у 130 доларів.

Найдешевші страви можна знайти в Юрмалі (Латвія), там вечеря обійдеться приблизно в 16 доларів.

Коктейль

Найдорожче коктейлі коштують в Рейк'явіку та Акюрейри (Ісландія), а також в Стокгольмі (Швеція). В цих містах вартість кожного коктейлю в середньому становить 14 доларів. В Рейк'явік також найдорожче вино. Одна пляшка алкогольною напою обійдеться приблизно у 17 доларів.

В Осло (Норвегія) найдорожче пиво – 8 доларів за кухоль. А от в Болгарії найдешевші коктейлі та вино.

Читайте також: З'явився рейтинг найдешевших курортів для сімейного відпочинку за кордоном

Квитки в кіно

Найдорожче місто за цим показником – Лондон, вартість одного квитка в кіно становить близько 14 доларів. А от в Дебрецені (Угорщина) можна подивитись кіно лише за 4 долари.

Проїзд в таксі

В Лондоні проїзд в таксі коштує близько 4 доларів за один кілометр. А в Данії проїзд буде дешевшим – трохи більше двох доларів за кілометр, а в Англії – 2,5 долари за кілометр.

Одне із найдешевших таксі – в Москві. Там один кілометр коштує менше долара.