Пропозицію руки і серця Нікіта Добринін зробив своїй обраниці на острові Балі. Після цієї події дівчина вирішила розповісти на своїй інстаграм-сторінці про користь співжиття до офіційного шлюбу.

Читайте також: Відома дата весілля принцеси Беатріс та Едоардо Мопеллі Моцці

Блогерка зазначила, що лише висловлює свою думку. Їй хочеться, щоб молоді дівчата дивилися на життя реально, а не чекали, що все буде ідеально.

За словами Даші, непорозуміння та конфлікти у парі бувають через те, що чоловіки та жінки по-різному сприймають спільне проживання. Після пропозиції хлопця з'їхатися не треба чекати точну дату весілля. Проте, звісно, можна поговорити з ним щодо одруження, дізнатися його думку.

Дуже важливо розуміти і вміти правильно співвідносити власні очікування з тим, чого хоче ваш партнер: можливо, він взагалі не бачить сенсу в шлюбі? І, якщо так, то після п'яти років очікування "того дня" звинувачувати в ситуації, що склалася, варто тільки себе і лише в тому, що вчасно не дізналися про його погляди,
– розповідає Даша.

Даша зазначила, що спільне проживання до весілля просто необхідне.

В яких умовах ви зможете дізнатися про те, що прорив труби призводить вашого обранця в дику істерику і знерухомлює на декілька годин? Чи готові ви до того, що вам доведеться самій затягувати хомут на змійовику і вичерпувати відрами воду, поки коханий, хитаючись з боку в бік, обіймає коліна?
– каже дівчина.

Блогерка вважає, що співжиття – це безцінний досвід, який дозволяє побачити людину справжньою. Проте спільне проживання не завжди передбачає швидкий шлюб і про це потрібно пам'ятати.

Кажуть, що подорожі дозволяють побачити людину у складних життєвих ситуаціях і є справжнім випробуванням для закоханої пари. Проте Даша вважає, що спільний відпочинок є лише маленькою частиною уявлення про те, чи зможуть люди ужитися разом. Не завжди життя буде таким радісним, як під час мандрівок. Рано чи пізно повернеться повсякденна реальність.

Врешті-решт, нам захочеться просто зняти маску і бути вдома справжніми,
– зазначила Квіткова.

Дівчина закликає вчиняти так, як хочеться і як підказує ваше серце, а не якась "інста чіка".

Хочете жити разом – живіть. Не хочете – не живіть. (І в тому, і в іншому немає нічого поганого),
– пише Даша.