Даша Астаф'єва вміє здивувати своїх прихильників в Instagram. То співачка приміряє сексуальні образи, то демонструє струнку фігуру в білизні, то засвічує пікантні та провокативні фото. Нещодавно ж зірка поностальгувала за колишньою звабливою фотосесією, неопубліковані кадри якої розмістила у блозі.

Читайте також: Як насправді звучить спів Даші Астаф'євої: відеофакт

Однак це не єдині звабливі фото, якими порадувала своїх прихильників Даша Астаф'єва. Співачка відтворила образ головної героїні фільму "Леон", яку зіграла Наталі Портман. І хоч акторка у кінострічці була підлітком, її образ Даша Астаф'єва вирішила зробити більш гарячим.

Читайте також: Зваблива Даша Астаф'єва оголилася у чуттєвій фотосесії

Українка вбрала перуку та сексуальну білизну, в якій виднілись обриси її грудей. Даша Астаф'єва не забула про круглі окуляри та вазон, що символічно з'явився у фільмі "Леон". Сигарета в руках завершила розкутий look зірки.

Зазначимо, що фільм "Леон" зняв культовий режисер Люк Бессон. У 1994 році кінострічка підкорила весь світ, а історію про кілера та дівчинку-підлітка Матильду, яку чоловік рятує від смерті, вподобали мільйони людей. До зустрічі з 12-річною сусідкою єдиною, про кого дбав самотній Леон, була його кімнатна рослина.Тому дівчинка швидко стає його метою життя, а її переслідувачі – запеклими ворогами.