Даша Астаф'єва зізналася у коментарі для "Світського життя", що відчула, як перетворилася з "гидкого каченяти" у прекрасну "чорну лебідку" лише кілька років тому.

Читайте також: Даша Астаф'єва повністю оголила груди у прозорому дощовику: гарячі фото 18+

Навіть знімаючись для журналу Playboy зірка, яка була улюбленицею Х'ю Хефнера, почувала себе негарною. За її словами, у неї було дуже багато комплексів і вагань.

"Зараз я відчуваю себе гарною людиною, гарною жінкою, гарною мамою своїх цуценят. Також я відчуваю себе артисткою, яку вміють слухати не тільки тому що, вона красива чи з великими грудьми, а тому, що люди чують те, що я намагаюся до них донести", – додала Астаф'єва.

Крім того, артистка, яка у 2019 році є членкинею журі "Міс Україна Всесвіт", розповіла про жіночу конкуренцію на конкурсі краси.

Мені завжди було тяжко від заздрощів, від дівчачої потреби конкурувати. Сьогодні, мабуть, я просто ставлю себе на місце тих, хто бере участь у конкурсі. Я хочу, щоб дівчата просто насолоджувалися тим моментом, коли вони стоять на сцені, адже це може бути для них єдиним шансом побувати на цій сцені,
– зазначила Даша.