Автором сексуальних фото стала Anka Fateeva. Саме з цією киянкою найбільше полюбляє співпрацювати Даша Астаф'єва, адже фотограф завжди знаходить для артистки нові теми для зйомки та звабливі образи.

Читайте також: Лише в одних колготах у сіточку: Даша Астаф'єва показала результат сексуальної фотосесії

Цього разу співачка постала у чорній сексуальній білизні, яка підкреслила її стрункі форми. Драматичності образу Даші Астаф'євої додала чорна накидка, яка нагадувала крила.

Відомо, що зйомка проходила на одному з київських дахів. Даша Астаф'єва обирала сексуальні пози, не соромлячись виглядати в кадрі еротично.

Концепція ж зйомки залишалась у секреті. Однак всі прихильники артистки знають, що Даша Астаф'єва погоджується на фотосесію тільки у тому випадку, якщо їй сподобається ідея зйомки. Раніше вона пояснювала свою позицію, наголошуючи, що беззмістовні позування – це даремна трата часу.

Фотографія як ефект лакмусового папірця, індикатор визначення реакції середовища. Ось чому, перш ніж сказати "так", я завжди вимагаю ідею зйомки. Якщо вона не чіпляє мене, немає сенсу витрачати час і зусилля цілої команди. Часто геніальне у простому. Мої найсильніші тандеми закінчувалися тим, що ми так і не виходили з номера готелю,
– зізналась артистка.