За стосунками Максима і Даші глядачі спостерігали кілька місяців. Почуття між ними розпалювалися щотижня від першого побачення. Напередодні вирішального вибору головного героя фіналістка "Холостяка-10" опублікувала чуттєвий допис в інстаграмі, у якому зізналася, що не хоче, аби ця історія закінчувалася.

Читайте також Даша з "Холостяка-10" звернулася до прихильників: Не бажайте мені перемоги

Даша, яка спочатку сприймала проєкт як авантюру, навіть сподіватися не могла, що опиниться за крок до хеппі-енду, як вона сама неодноразово називала свою перемогу. Дівчина відверто зізнавалася Максиму Михайлюку, що закохана в нього, а шлях на реаліті-шоу став для неї "прекрасним часом".

Мені навіть трохи сумно, що все закінчується… Я навіть уявити не могла, що опинюся коли-небудь в фіналі та ще й з такою гарною історією кохання,
– наголосила учасниця "Холостяка".

Даша також подякувала фоловерам, які понад 11 тижнів співпереживали їй у кожному випуску та навіть налаштовували на боротьбу з дівчатами. Вона зауважила, що незалежно від того, як складеться фінал проєкту, вона продовжує вірити та мріяти.

Слід зауважити, що у вирішальному ефірі "Холостяка-10" глядачі стануть свідками романтичного побачення Максима і Даші в Барселоні. Впродовж 24 годин разом пара не відмовлятиме собі в обіймах та поцілунках, а дівчина відчує себе нареченою. Проте, судячи з анонсу, їхня зустріч закінчиться конфліктом та сльозами учасниці. Цікаво, чи повпливає цей інцидент на фінальний вибір героя.