Відомо, що після скандального розлучення Ембер Герд та Джонні Деппа конфлікт не було вичерпано, адже Герд звинувачувала актора у домашньому насильстві та надавала різні докази у своїй правоті. Але Депп у свою чергу вирішив не мовчати та подав зустрічний позов, звинувачуючи Герд у наклепі. Якщо правоту актора доведуть, то Герд може загрожувати реальний тюремний термін. Тому справу Герд вирішили залишити четверо адвокатів з її команди, повідомляє The Blast.

Цікаво Ембер Герд намагалася підставити Джонні Деппа, змовившись з подругою-трансгендером: деталі

І поки сторони продовжують готуватися до боротьби в суді, адвокат Елейн Бредехофт екстрено взяв на себе справу Герд. Самі ж представники Ембер пояснили, що така зміна у команді актриси була викликана дорогою логістикою під час пандемії.

Ми віримо Ембер і віримо в неї. Пишаємося бути її адвокатами. У дивних і несподіваних обставинах, з якими зіткнувся світ через пандемію, коли подорожі і логістика стали дорожчими, ми розуміємо рішення передати справу місцевому судовому адвокату, що перебуває у Вірджинії,
– йдеться в заяві Kaplan Hecker & Fink LL.

На такі несподівані подробиці у захисті сторони Герд вже прокоментували адвокати Деппа. На їхню думку, адвокати відмовились від справи через неправдоподібність заяв актриси.

"Протягом багатьох років рух Times Up (жіночий рух в Голлівуді, що виник на тлі секс-скандалу з Гарві Вайнштейном, – LifeStyle 24) та інші приєднувалися до містифікацій Ембер Герд проти Джонні Деппа. Адвокати міс Герд, одна з яких була співзасновником Фонду правового захисту Times Up (Роберта Каплан, – LifeStyle 24), тепер, мабуть, відхрещується від її шахрайств. Ми маємо намір з'ясувати, чому так сталося", – йдеться у заяві адвоката Деппа Адама Волдмана.