Культовий серіал "Чорне дзеркало", який упродовж багатьох років підкорював серця глядачів, випустив 5 сезон. Журналісти LifeStyle 24 підготували для вас короткі біографії головних акторів.

Читайте також: Чорне дзеркало 5 сезон: сюжет та трейлери всіх серій

Ентоні Макі

Американський актор народився 23 вересня 1978 року в американському штаті Луїзіана у місті Новий Орлеан. Декілька разів він номінувався на премію ISA в різних категоріях. Глядачам Ентоні знайомий за серією фільмів "Месники", а також кінострічкою "Людина-павук", де він зіграв Сокола.


Ентоні Макі – актор серіалу "Чорне дзеркало"

У 2014-му році актор одружився з подругою дитинства Шелеттой Чапітал. Подружжя виховує трьох дітей. Окрім акторської діяльності, Макі також провадить власний бізнес. У 2011-му році він відкрив бар під назвою "NoBar".

Ях'я Абдул-Матін II

Ях'я Абдул-Матін II родом із Нового Орлеану. Його акторська кар'єра розпочалась зі зйомок у серіалі "Вiдрив", де зіграв власника клубу "Кадиллак". Окрім того, він знявся у драмі "Сідні Голл", комедії "Рятувальники Малібу" та фантастичній стрічці "Аквамен".


Ях'я Абдул-Матін II, котрий зіграв роль у серіалі "Чорне дзеркало"

Пом Клементьєв

Акторка родом із Франції. Шанувальники впізнають її за такими фільмами: "Вовк", "Безсонна ніч" та "Любов живе три роки".


Акторка Пом Клементьєв з відомого серіалу "Чорне дзеркало"

Найбільшу популярність здобула завдяки ролі Мантіс у фільмі "Вартові Галактики. Частина 2".

Ніколь Бехарі

Ніколь Бехарі народилася в Уест-Палм-Біч, штат Флорида, у 1985-му році на телебаченні дебютувала у фільмі "Гріхи матері".


Ніколь Бехарі, яка знялась у серіалі "Чорне дзеркало"

Бехарі знялася також у кінострічках "Сонна лощина", "Сором" та "42".

Луді Лін

Луді Лін брав участь в зйомках і озвучуванні фільмів: "Полювання на монстра", "Holiday Spin", "Stasis", а також у серіалі "Марко Поло".


Луді Лін з серіалу "Чорне дзеркало"

Майлі Сайрус

26-ти річна співачка та акторка Майлі Сайрус також зіграла епізодичну роль у п'ятому сезоні "Чорного дзеркала". Найбільш відома шанувальникам за головною роллю у культовому серіалу "Ханна Монтана".


Майлі Сайрус зіграла епізодичну роль в серіалі "Чорне дзеркало"