Любителі подорожувати Україною хоча б раз в житті повинні відвідати українські гори восени, пише портал Тravel.tochka.net. А в підтвердження цього – автори наводять 5 переконливих причин.

Дешевші ціни на проживання

Літній ажіотаж минає, а разом з цим і знижуються ціни на проживання в Карпатах. Можна знайти варіанти на будь-який смак і, що найголовніше, гаманець.

Читайте також: Найкраще місце для відпочинку – Західна Україна, – опитування

Ідеальна погода для піших походів

Існує міф, що погода восени в Карпатах – це суцільні дощі, шалений вітер та навіть сніг. Проте горам властива перемінна погода в будь-яку пору року. А сніг і раптові зливи можуть налякати туристів і весною, і навіть влітку.

Якщо ви плануєте піший похід горами – то осінь ідеальна пора для цього. Адже ходити з важким рюкзаком куди приємніше при температурі до +20. А намет, спальний мішок та теплий одяг – гарантують комфортну ночівлю.

Читайте також: 20 фотографій, які демонструють вражаючу красу України

Доступність залізничних квитків

Восени немає великого напливу туристів, а отже взяти квиток навіть за декілька днів до запланованої поїздки – не становитиме жодних проблем.

Спокій та релакс

В гори часто їдуть, щоб відчути спокій, тишу, умиротворення душі та магію. Але в розпал курортного сезону навіть в горах куди не глянь – повсюди галасливі туристи.

А от восени атмосфера в Карпатах змінюється: гори опановують тиша і спокій.

Читайте також: Не Говерлою єдиною: 6 вершин, які варто підкорити у Карпатах

Вражаючі осінні краєвиди

Але безперечно восени варто їхати в гори, аби побачити неймовірні та дивовижні краєвиди. Блакитно-синє небо над верхівками гір та безкінечна палітра осінніх кольорів – заслуговують того, аби їх побачити на власні очі.