Як збільшити термін заряджу батареї вашого смартфону пише Navkolonas.

1. Заряд батареї на 100%
Експерти кажуть, що оптимальний рівень заряду для збереження батареї – від 30% до 80%.Краще заряджайте телефон кілька разів протягом дня, щоб підтримувати саме такий баланс.

2. Низький рівень заряду батареї
Кожен раз, коли заряд вашого акумулятора екстремально малий, це погано. Так ви знижуєте потенціал своєї батареї. Експерти кажуть, що доводити акумулятор до 0% потрібно один раз в два місяці. Це важливо для його калібрування. Але частіше – не варто!

Читайте також: Apple хоче значно покращити характеристики нового iPhone

3. "Перегрів" батареї
Батарея iPhone та інших смартфонів не любить екстремально високих температур. Намагайтеся не користуватися телефоном на морозі (нижче нуля) і на пляжі (температура вище 35 градусів – це погано).

Не залишайте смартфон на підвіконні влітку і не забувайте його в машині взимку.

4. Бездротова зарядка
Користуєтеся нею кожен день? Бездротові зарядні пристрої сильно перегрівають батарею.

5. "Перегрів" під час зарядки
Якщо телефон лежить на м’якому покривалі, поки заряджається, то його акумулятор напевно перегріється в процесі. Тримайте його під час зарядки на столі або тумбочці – і подалі від інших джерел тепла.

6. Розряджений "запасний" телефон
У багатьох з нас є телефони, які використовуються в якості додаткових. Якщо ви не користуєтеся телефоном активно, підтримуйте рівень заряду його батареї вище 50%.

7. Чужі зарядні пристрої
Проблема в тому, що більшість з нас якщо і купує додатковий шнур для зарядки, то найдешевший. А неоригінальні зарядні пристрої часто стають головним руйнівником для акумулятора!