У коментарі журналістам Hello Сальма Гаєк розповіла, що насправді образ супергероїні їй не близький. Тому акторка дуже довго вагалась, чи приймати пропозицію від студії Marvel, чи краще відмовитись від неї.

Дивіться також: У Marvel розкрили деталі фільму "Веном 2", які привернули увагу кіноманів

"Уявляєте? Я граю не просто супергероїню, а справжню лідерку супергероїв! Ця ідея мені здалася дивною, тому спочатку були сумніви. Є такі актриси, як Анджеліна Джолі, які є природженими "Чудо-жінками" і "супергероїнями". Я до них не належу. Тому скептично поставилася до своєї участі в цьому проєкті: у мене були певні упередження щодо таких блокбастерів", – поділилась Сальма Гаєк.

Однак режисерці Хлої Чжао таки вдалось переконати зірку знятись у фільмі "Вічні". Сальма Гаєк постане перед глядачами в образі хитрої і мудрої лідерки Аяк, яка готова протистояти будь-якій загрозі.

Я подумала: "Чому б і ні? Спробую, раз така людина, як Хлоя, вирішила попрацювати над екранізацією коміксів". Кумедно зрештою виходить: в 53 мені запропонувати найкращі ролі в моєму житті! Все навколо здається мені таким новим,
– додала Сальма Гаєк.

Для зйомок акторка кардинально змінила свій образ. Запальна брюнетка Сальма Гаєк постане перед глядачами зі світлим волоссям.


Сальма Гаєк у фільмі "Вічні" / London GB

За сюжетом фільму "Вічні", небожителі створили расу безсмертних інопланетян, Всі вони вже понад 7 тисяч років живуть на Землі та чекають, коли світ опиниться під загрозою та потребуватиме порятунку. І війна таки буде: Вічні повинні повстати проти своїх братів, які також володіють надприродно силою. І, за словами авторів, це протистояння буде дуже запеклим.

У новій кінострічці глядачі зможуть побачити Сальму Гаєк, Анджеліну Джолі, Кіта Герінгтона, Річарда Маддена, Джему Чан, Кумейла Нанджані. Через пандемію коронавірусу прем'єру кінострічки перенесли на 12 лютого 2021 року.