Зважаючи на пандемію коронавірусу, яка з дня у день лише набирає обертів по всьому світу, влада багатьох держав запровадила карантин. Більшість іменитих зірок опинилися в самоізоляції та надихають фоловерів дотримуватися самодисципліни.

Читайте також Ріта Ора змінила професію на час боротьби з коронавірусом: співачка стала волонтеркою

Популярний футболіст Девід Бекхем, який також публічно оголосив про ізоляцію, ретельно слідкує за своїм тілом навіть за сучасних складних обставин. Так, він зізнався, що безмежно вдячний британському уряду за можливість залишати стіни дому задня заняття спортом.

У Всесвітній день охорони здоров'я Девід Бекхем зазняв свою пробіжку поблизу свого будинку. "Я залишаюся вдома, як і всі ми, намагаючись бути з родиною… Біг допомагає мені зберегти розум і тіло здоровими у такий час", – зазначив футболіст у підписі.

Варто зазначити, що станом на 7 березня у Великій Британії діагностували 52 тисячі випадків зараження COVID-19. На жаль, понад 5 тисяч пацієнтів померли від ускладнень. В останні дні у країні спостерігають скорочення кількості летальних випадків серед інфікованих осіб.