Саме тому сотні жінок по всьому світу намагаються довести, що будь-яка жінка прекрасна. Не залежно від фігури, зросту, віку чи інших критеріїв. В жінці прекрасне все, навіть, целюліт чи повненький живіт.

Читайте також: Пишнотілі жінки розкутіші у ліжку: дослідження

Психолог Наталія Підлісна радикально висловилася з приводу жіночих принад і переконує, що пишнотілі жінки більш сексуальні та здатні отримати більше задоволення від сексу, аніж худорляві.

Секс та їжа пов'язані

Люди, які вміють отримувати задоволення від їжі, мають більш високе лібідо. В університеті Монпельє (Франція) в кінці ХХ століття були проведені багаторічні дослідження, які дозволили зробити висновок, що вибірковість в їжі, як правило, властива людям, які вважають себе фригідними.

Секс та їжа – це два задоволення, які люди люблять однаково, або трохи більше, трохи менше на різних етапах свого життя, але завжди називають їх головними задоволеннями. Ті з жінок, які більш апетитно їдять, із більшим задоволенням займаються сексом.

Звісно, це не стосується крайніх форм переїдання, німфоманії та сексуально-гастрономічної нерозбірливості.

Гормони та сексуальне здоров'я

Під впливом жіночих статевих гормонів формується фігура з повними стегнами і сідницями, з жировим прошарком нижче талії. Жирова тканина в області стегон та сідниць регулюється ферментом ліпопротеїнліпаз, що тісно пов'язаний з естрогенами, а отже, і з сексуальністю.

Читайте також: Чим загрожує жінці відсутність сексу

До того ж психологічно жирова тканина стегнової-сідничної області сигналізує оточенню, що ця жінка може виносити і вигодувати дитину.

Повні жінки отримують більше задоволення від сексу

Повні жінки не можуть повністю втягнути живіт. І значить – не замислюються про це під час сексу. Або замислюються лише на початку – після роздягання. А саме напружені м'язи живота і той самий прес активно пов'язаний зі скороченнями матки і піхви, які своєю чергою відповідають за початок оргазму. Жінка з невеликим животиком буде відчувати більше задоволення від сексу.

Бути пишнотілою – модно

Пишнотілі жінки стають сьогодні популярними. І це факт. Вони позують для реклами, беруть участь в модних показах. Одна з найвідоміших моделей plus-size Ешлі Грем є дуже успішною. Вона постійно рекламує нижню білизну та знімається для реклами. До того ж, вона постійно наголошує на красі жіночого тіла, не соромиться власного целюліту і забороняє "обробляти" свої фото.

Чим менше жінка соромиться власного тіла, тим більше вона впевнена. А це в свою чергу позначається і на сексуальності.