Як зазначала сама зірка, враження від її з чоловіком Ештоном Катчером та батьками відвідин Чернівців були дещо зіпсованими через заборону потрапити у її перший будинок в житті в Україні.

Читайте також: Відоме голлівудське подружжя приїхало до Чернівців

"Ми вирушили до нашого старого будинку, я постукала у двері, тому що дійсно хотіла заглянути всередину. Але нова власниця просто відповіла "Ні!". Їй було все одно. Я сказала: "Я жила тут, коли була маленькою, мої батьки зі мною ...", але їй було начхати і вона навіть не відчинила нам двері. Вся ця історія була по-справжньому принизливою", – розповідала для видання Куніс.


Міла Куніс та Ештон Катчер в Чернівцях в серпні 2017 року

Але журналісти "ТСН" вирішили дізнатись, чому ж сім’ю Міли так і не впустили до будинку. Як розповів друг родини голлівудської зірки Міли Куніс Микола Бадай, в той день там просто нікого не було.

Ми дзвонили, там такі великі ворота, фірточка, ніхто не відповідав, і навіть по реакції вікон видно було, що там нікого не було. Ми зайшли у сусідський будинок, винесли стілець, Міла через паркан подивилась будинок, подивилася двір,
– розповів Бадай.

За його словами, справді відмовилися впускати всередину батьків Міли, але це сталося кількома днями пізніше. А все через те, що частина двоповерхового дому, де раніше жила родина зірки, тепер належить депутату так званої "Держдуми" РФ Валерію Скругу, а інша частина – його мамі.

Сама ж Марія Скруг пояснила, що її в той день просто не було вдома, а батьків зірки не пустила в двір жінка, що допомагає по господарству, бо літня пара здалася їй підозрілою.


Міла Куніс в Чернівцях в серпні 2017 року

"Слухайте, зараз така криза, біженців купа, таке коїться. Ми бідна Україна. Це не Америка", – підкреслила власниця будинку.

Чому Куніс вирішили сказати неправду в інтерв’ю, досі залишається загадкою.

Як відомо, Міла разом з батьками переїхала в США з Чернівців у 1991 році, коли їй було сім. За 26 років Куніс більше жодного разу не поверталася в Україну до цього літа. А все через зйомки в сусідньому Будапешті, Угорщина.