"Міс США", мусульманка, навернулася на християнство. "Міс Італія" 2012 року, яка захопилася святою Терезою з Лізьє, радить молодим людям "не приховувати своєї віри". Колишня Міс Німеччина пішла катехиткою до школи. Про це пише Credo.

Також, "Міс Мексика", 20-річна Есмеральда Соліс Ґонсалес, викликала чимале зацікавлення соцмереж своїм рішенням стати черницею. Вона народилася 12 квітня 1997 року в місті Вальє де Гвадалупе, штат Халіско, у католицькій сім’ї.

Після перемоги у місцевому конкурсі краси дівчина готувалась до участі у "Міс Мексика-2016". Однак, дівчина неочікувано висловила прагнення змінити життя моделі, з цією постійною зацикленістю на худорлявості, на життя у монастирі.

Я була задоволена тим, що мала. Проте це неможливо порівняти з тим щастям, яким наповнив моє серце Бог,
– сказала дівчина місцевим журналістам.

Читайте також: Йохансон знайшла бабусю-двійника і запропонувала їй випити: відео

Місіонерську роботу сестри виконують у лікарнях та інших медичних закладах, дитячих садках, школах, університетах, реколекційних домах. На сьогодні вони працюють уже не тільки в Мексиці, а й також у Коста-Риці, Аргентині, США, Іспанії, Італії, Ірландії, Росії, Японії, Кореї, Індонезії, Сьєрра-Леоне, Нігерії, В’єтнамі та Індії.