Про це пишуть на The New York Times.

Ще у 2013 році запеклий шанувальник телесеріалу на одному з популярних ресурсів Reddit припустив, що члени Нічної варти не носять шапок, щоб краще чути.

"В шапках, капюшонах і шоломах гірше чуєш. Розвідники почали відправлятися на вилазки з непокритою головою, щоб не потрапити в засідку. Інші учасники Нічної варти почали повторювати за розвідниками, поки це не стало предметом гордості для всіх "воронів", – пояснював свою теорію користувач.

Проте згодом видання запитало і в самого актора Кіта Гарінгтона, чому герої ходять без шапок, незважаючи на те, що настала зима. Він відповів, що неодноразово просив видати йому шапку під час зйомок в Ісландії, але йому відмовляли.

Ми постійно сперечалися з цього приводу: чи повинні люди на півночі носити головні убори чи ні. Адже безглуздо в холодному кліматі ходити з непокритою головою,
– розповів актор.

Але рішення про те, щоб відмовитися від шапок, було прийнято давно, бо творці серіалу вирішили, що важливіше показувати обличчя героїв. Якби вони носили шапки, то розрізняти персонажів глядачам було б дуже складно.

Читайте також: Кіт Харінгтон вирішив стати "драконом" в "Грі престолів": кумедне відео