Про це розповіли в The Sun.

Емма Стоун і Дженіфер Лоуренс познайомилися кілька років тому завдяки своєму спільному другові, акторові Вуді Харрельсон.

Читайте також: Дженніфер Лоуренс відмовилася спілкуватися з російськими журналістами

"Вона написала мені, що мій номер їй дав Вуді. Я відповіла "Відвали!", І з тих пір ми дружимо. Ми листувалися протягом року після знайомства кожен день. Я люблю свою роботу і не уявляю, який би я була без неї. Так що якщо хтось так само сильно закоханий в цю професію, ми знайдемо спільну мову. Але все ще залежить від людини, а Емма – зразок нормальності, дуже мила. Я її найбільший фанат", – сказала колись в одному з інтерв'ю Лоуренс.


Емма Стоун і Дженніфер Лоуренс

Але незручний момент трапився між подругами Еммою і Дженніфер 12 вересня, коли дівчата зустрілися в студії Variety на прес-конференції фільмів "Битва статей" і "Мама!" в рамках міжнародного кінофестивалю в Торонто.

Дженніфер традиційно підійшла до Стоун, щоб обійняти подругу, але та несподівано дещо ухилилася від обіймів, після чого актриси посміхнулися один одному і швидко розійшлися в різні боки.


Дженніфер Лоуренс намагається обняти Емму Стоун


Проте Емма дещо відхиляється

Шанувальники припускають, що на охолодження дружніх відносин між двома зірками міг вплинути нещодавній рейтинг Forbes. За останньою версією журналу, Емма Стоун, яка заробила 26 мільйонів доларів за рік, стала найбільш високооплачуваною актрисою 2017 року. В той час як Дженніфер Лоуренс, яка протягом двох років займала перший рядок рейтингу, на цей раз опустилася на третю позицію з заробітком 24 мільйони.

Друге місце посіла Дженніфер Еністон – за рік вона заробила 25,5 мільйона. Але в такому випадку ухилятися від обіймів потрібно було не Стоун, а Лоуренс.

Читайте також: Дженніфер Еністон різко прокоментувала постійні чутки про її вагітність

Проте здогадки досі снують в мережі і така незручна хвилина була випадковістю.