Про це повідомляють на The Daily Mail.

Цього тижня папараці зловили Себастьяна на обіймах з британською моделлю та актрисою – 26-річною С'юкі Вотергаус. За інформацією ЗМІ, пара поверталася разом зі спортивного тренування, захоплено бесідувала та навіть обіймалась.

Читайте також: Весілля за одну ніч: сексуальна Емілі Ратажковскі поділилась подробицями її нещодавнього весілля


Себастьян Бір-Маклард і С'юкі Вотергаус

Сьюкі і Себастьян опісля разом сіли в автомобіль і поїхали в невідомому напрямку. Що дивно, на руці Себастьяна журналісти на побачили обручки, яку він разом з дружиною Емілі виготовив із золота за ніч до весілля.

Читайте також: Емілі Ратажковскі натякнула, що вагітна

Нагадаємо, що сексуальна модель Емілі Ратажковскі та продюсер і актор Себастьян Бір-Маклард одружились 23 лютого 2018 року. Подія стала справжньою несподіванкою для шанувальників пари і навіть самих батьків моделі, – про одруження вона повідомила їм, коли вже стала дружиною Бір-Маккларда.

Що стосується моделі С'юкі Вотергаус, то декілька років тому вона мала серйозні стосунки з актором Бредлі Купером – сьогоднішнім партнером Ірини Шейк. Згодом вони розійшлись і британська модель почала зустрічатися з мексиканським актором Дієго Луною. На початку цього року їй вже приписували роман з Дарреном Аронофскі.