Про це повідомляє видання People.

46-річній Дженні Гарт ніяк не щастить з партнерами. Це вже третій шлюб, який акторка намагалась безуспішно зберегти. Її чоловік Девід Абрамс, який молодший за Дженні Гарт на 10 років, все ж вирішив подати документи на розлучення. Причиною такого радикального рішення стали "нездоланні розбіжності".

Читайте також: Дженіфер Еністон відреагувала на новий роман екс-чоловіка Джастіна Теру


Джеммі Гарт та Девід Абрамс

Як відомо, пара познайомилась у 2014 році, коли зважились піти на побачення наосліп. Вже у 2015 році закохані оголосили про заручини.

Усе просто склалося так, як мало бути. А я ж думала: "Мені це (кохання, – ред.) не потрібно, я цього не хочу", а воно взяло і прийшло... Він доповнює мене,
– щасливо говорила Дженні Гарт після заручин.

Стосунки Девіда Абрамса з акторкою протривали 3 роки. Наразі Дженні Гарт не коментує розлучення та готується поринути з головою в роботу. Зірку вже запросили взяти участь в новому телепроекті. У ЗМІ точаться чутки, що акторка буде зніматись у серіалі за мотивами "Району Беверлі-Хіллз".

Хто така Дженні Гарт?
Знаменита акторка, яка отримала чималу славу після ролі Келлі в молодіжному серіалі. Дженні Гарт також знімалась у проектах "Що я люблю в тобі" та "Несподіване кохання". У другому шлюбі з актором "Сутінок" Пітером Фачінеллі знаменитість народила трьох доньок. Однак шлюб розпався в 2014 році.