Про це повідомили на The Daily Mail.

34-річний Трістан Рис народився дівчинкою, проте 10 років тому почав гормональну терапію, проте зберіг жіночі статеві органи, через що йому вдалось завагітніти.

Читайте також: Трансгендер із США народить біологічну дитину

Проте минулого року він пережив викидень, через що на другу вагітність чоловікам було важко наважитись. Але Трістан успішно зміг перенести вагітність, через що пара поділилася новиною з декількома американськими ЗМІ про їхню радість.


Трістан Рис і новонароджений Лео


Трістан Рис, Біфф Чаплоу і новонароджений Лео


Трістан Рис, Біфф Чаплоу і новонароджений Лео

"В той момент, коли він народився, це був як чистий момент блаженства, як найщасливіший момент в моєму житті. Просто побачити початок життя нашого Лео, це було просто неймовірно", – розповів один з батьків дитини, Біфф.


Біфф Чаплоу і Лео

В новонародженого Лео вже є старший брат та сестра, яких Трістан і Біфф у 2011 році всиновили та забрали до себе. До цього у дітей була неблагополучна сім’я, яка зловживала наркотиками. Гомосексуальна пара прийняла їх до себе замість притулку, проте тоді ще не задумувалась про власних біологічних дітей.


Прийомні діти Райлі і Хейлі з Трістаном і Біффом


Прийомні діти Райлі і Хейлі з Трістаном і Біффом

Я ніколи не мріяв мати або навіть не мав бажання мати біологічну дитину. По-перше, я не думав, що це буде можливо, а по-друге, мені знадобилось багато часу, щоб я достатньо був сильний у своїй особистості, як людина, яка б змогла це зробити,
– додав Трістан Рис, який нещодавно народив сина.

Читайте також: Чоловік вперше народив дитину у Британії