Як розповідала Слава в попередніх інтерв'ю, Едгар не полюбляє публікувати світлини своїх дітей у соціальних мережах, щоб вберегти їх від зайвої публічності та обговорення. Однак зранку 29 червня пластичний хірург зворушив прихильників спільним селфі з 3-річною дитиною.

Читайте також: Слава з "НеАнгелів" похизувалася звабливою фігурою у леопардовому купальнику: фото

Камінський показав ніжну світлину на своїй сторінці в Instagram. На ній зірковий татусь позує в ліжку з маленькою Лаурою, яка кумедно дивиться у камеру.

"Наш ранок. Our morning", – лаконічно прокоментував фото Едгар.

Користувачі у мережі також вражені знімком з дочкою та припускають, на кого більше схожа Лаура.

"Маленька Слава", "Татова донечка", "У вас дуже красиві діти, такі ж як батьки", "Копія мами, але татова", – пишуть шанувальники.

Також подружжя виховує ще 4-річного хлопчика Леонарда. Наразі невідомо, як екс-закохані ділитимуть опіку над дітьми. Зазначимо, що судове засідання перенесли на 1 липня та зробили закритим від журналістів.

Що відомо про розлучення Слави і Едгара Камінських?Весілля Едгара та Слави відбулось 16 липня 2014 року, після якого закохані часто з'являлись на світських заходах, демонструючи сімейну ідилію.

Однак 5 червня на сайті Подільського районного суду з'явилась заява на розлучення. Її подав Едгар Камінський 19 квітня. У день розгляду заяви пластичний хірург вперше підтвердив розлучення.За словами Едгара, він вперше подав заяву на розлучення ще у 2017 році. Однак через півроку, напередодні судового процесу, вирішив дати собі другий шанс, який протривав лише 2 роки.

У день, коли був запланований судовий розгляд, ніхто з подружжя не з'явився на засіданні. Наразі розгляд перенесли на 1 липня. Відомо, що пара прагне уникнути в цій ситуації розголосу, тому наступне засідання буде закритим.