З вибором імен для хлопчиків слід бути обережним. Врахуйте, як воно звучить у поєднанні з іменем та по батькові. А також, чи не надто інфантильно звучать зменшувально-пестливі форми. Пропонуємо перелік чоловічих імен з сильною енергетикою.

Буде цікаво Як називали малюків на Харківщині: традиційні та рідкісні імена, які ви оціните

Потужні чоловічі імена: перелік

Данило – ім'я з біблійним корінням. З давньоєврейської означає "Бог – всьому суддя". Зазвичай такі чоловіки – дуже виважені, довго приймають рішення, тому що враховують всі нюанси. Данило може стати чудовим аналітиком завдяки таким здібностям. Для них великою цінністю є сім'я, тому вони багато часу проводять у родинному колі.

Кажуть, що Марк утворилося від латинського слова "marcus" зі значенням "молоток". Деякі вважають, що воно сформувалося від імені бога війни Марса або від французького слова "маркіз".

  • Іноді є ризик, що Марк виросте егоїстичною персоною, тому батькам слід звертати увагу на розвиток емпатії дитини. Також такі хлопчики можуть заздрити іншим: варто вчити їх зосереджуватися на власних досягненнях.

Гліб сформувалося від скандинавського імені Готліб, що перекладається як "улюбленець Бога" або "під божественним захистом". Гліб росте дуже впевненим у власних силах та наполегливим. Намагається все робити сам. Гліб сміливо відстоює власну думку та має завжди переконливі аргументи. Найбільше характеризується справедливістю та чесністю.

Всеволод походить від 2 слів: "все" та "волод" (володіти). Тобто, "той, що володіє всім". Звучить гордо, як і сам власник імені. Зазвичай такі чоловіки – лідери, які досягають висот у кар'єрі. Вони володіють високим рівнем комунікабельності, чуйності, допомагають іншим у різних життєвих ситуаціях. Водночас Всеволод поза роботою хоче просто відпочити та насолодитись домашнім затишком.

Назар з івриту трактується як "обітниця" або "посвячення себе Богу". Араби пояснюють його як "далекоглядний". Чоловік з іменем Назар характеризується певною загадковістю, таємничістю, його важко розгадати. Тому що це чоловіки-інтроверти, часто замкнуті та не дуже емоційні.

  • Водночас можуть проявляти рішучість у важливих їм питаннях, йти до своїх цілей. Якщо образити такого чоловіка, він може відімстити, тому краще їх не зачіпати.

Платон перекладається на українську як "широкий", "широкоплечий". Діти з цим іменем дуже швидко розвиваються, активно спілкуються з іншими, вільно себе почувають скрізь. Ненавидить, коли йому кажуть, що робити, це його лише дратує. Часто стають керівниками та підприємцями. Вони не люблять розповідати, що на душі та ділитися особистим. Хоча у колективі – дуже товариські та позитивні.

Руслан – ім'я, що має значення "лев". У дитинстві бувають дуже примхливими та некерованими. З часом вгамовують свій характер та стають приємними у спілкуванні. Чоловікові з цим ім'ям йдуть до своєї мети усіма способами, можуть когось обманути на цьому шляху. Тому що для них принципово важливо досягати свого, навіть попри невдачі. І сильний норов у цьому допомагає.