Так, співачка опублікувала в інстаграмі особисті рекомендації щодо того, як весело та корисно провести час вдома зі своїми дітьми.

Читайте також: Катя Осадча склала список своїх улюблених фільмів: що радить переглянути телеведуча

5 варіантів, як провести вдома час зі своїми дітьми

  • Кулінарія

– Я виписала список улюблених смаколиків своїх дітей, і планую якийсь час приділяти кухні. Ми не вчимося готувати борщі, в нашому меню желейки, лолі-попси, морозиво, кольорові бутерброди.

  • Мода

– Будемо декорувати старі мамині футболки. Все, що є однотонним, скоро стане віп-лакшері зі стразами і пайєтками. Декілька тюбиків фарби, білі футболки і на половину дня ми зайняті.

  • Домашні рослини

– Давно не доходили руки пересадити вазони. Будемо поливати, берегти і читати про рослини. Також задумуюсь над тим, аби посадити вдома кісточки із авокадо.

  • Слайми

– Змивачі слаймів купила заздалегідь. Вчуся на своїх помилках. Скачала декілька рецептур.

  • Концерти і дискотеки

– Леон у нас не по шоу-бізнесу, а от з Лаурою плануємо влаштувати шоу ще яскравіше, ніж у Мадонни.

Щодо масок, які вона одягнула із сином, Камінська зазначила, що навіть, якщо вони не допомагають і не є ефективними, їй все одно психологічно так спокійніше.

Зазначимо, що в Україні по всій території 12 березня оголосили карантин на три тижні – до 3 квітня 2020 року. Не працюють навчальні заклади, не будуть проводити спортивні змагання за участю глядачів.

Українцям рекомендують працювати дистанційно, уникати людних місць та не виходити на вулицю без потреби.


Як вберегтися від коронавірусу / Інфографіка 24 каналу